WZT napisał(a):mnie zawsze uczyli ze dziewczyny maja pierwszenstwo
tak też to słyszałam...ale słyszałam też że to chłopacy stawiają dziewczynom

WZT napisał(a):mnie zawsze uczyli ze dziewczyny maja pierwszenstwo

WZT napisał(a):Suzy napisał(a):... szlaban na wyjścia do Nowego Roku ... a taka tam swoja pokuta ...
cos ty przeskrobala ze Ciebie z domu niechca wyposcic?
i nawet nie inni - ale to ja sama nie chcę się puścić ... a tak z ostrożności ... 
... rzeczywiście przybyliście w mocnym - < czyt.- liczebnym > składzie ... następnym razem, zapewne dołączę na piwko 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości