kolejnja noc minela... a mialo byc tak pieknie - mialam sie wyspac na wolnym i wogole a zapowiada sie ze sen pojdzie w las bo jakas gupia menda spartaczyla robote...
jakoś niemogę zasnoć serwuje po internecie ,a moje kochanie śpi.chyba za dużo kawi wypiłam za dnia.ciezki dzien bede miala,ale jak sie nie wyśpie to teściowa mi podaruje.....