studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Peny » środa, 11 sty 2006, 21:58

po zaliczeniu z ekonomii :D :D :D
Teraz tylko czekam na wyniki :D jak dobrze pojdzie to bede miala nawet 3 tygodnie wolneego :D IIha!
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Suzy » środa, 11 sty 2006, 22:46

WZT napisał(a):
Suzy napisał(a):... jutro walczę w Toruniu :boks: ...


ja tez jutro jade do Torunia-o 5 trzeba wstac aby sie dostac na 7 na pociag bo trzeba jakies normalne ksiazki przywiesc i pokazac ludziom i cos trzeba bedzie zaczac pisac.....


... ja jadę o godz. 5 czyli wstać muszę jeszcze troszkę wcześniej ... i do tego pada .... biednemu zawsze wiatr w oczy :cry:

powodzenia WZT
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Suzy » czwartek, 12 sty 2006, 00:05

... WZT - dziękuję !! hym... a więc jestem przygotowana na każdą ewentualność :boks: :wink:

... tylko co my tu jeszcze robimy o tej porze ? :| :papa:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kurczaczek » czwartek, 12 sty 2006, 09:32

Jeszcze tylko trzy koła i... :hyhy: egzaminy... [smilie=crazy.gif]
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Nemo » piątek, 13 sty 2006, 10:02

Ostatni tydzien byl nadzwyczaj ciekawy......Same kola . Z czego jedno w tajemniczy sposoob napisane na 4....... :wink: :wink:
Poza tym musze dokonczyc przepisywac swoje prace i pomooc znajomej..... :x :x a potem je wydrukowac i zaniesc do bindowania..... :evil:
A w tym tygodniu czekaja mnie : zaliczenie i egzamin u zmumifikowanej babci , co pamieta czasy RamzesaIV ..... :P ( co z tego ze jest on tydzien przed sesja...... :x )
O sesji wole jescze nie myslec......za duzo egzaminoow gigantoow......az strach chodzic spac....... :? :cry:
Trzymajcie sie Wszyscy!!!!! :boks:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Mafi » piątek, 13 sty 2006, 21:19

lipa jest, koszmar się zaczął, uczyć się trzeba, tylko chęci brakuje... :/ leń we mnie wstąpił potworny :p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez MeYa » sobota, 14 sty 2006, 13:03

hyhyhyy cwiczenia z prawoznawstwa i wstepu do nauki o panstwie i poltyce zaliczone :D
dopuszczą mnie do egzaminow :D
w sesji uzbieralo sie ich tylko 5 :D mam jeszcze cale dwa tygodnie z czego w ostatnim mamy 4 kola w tym 3 z calego semestru i po co one skoro to samo ma byc na egzaminach????
ehh jakos sie nie moge zabrac......
do tego w srode trzeba logike zaliczac....:/
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » poniedziałek, 16 sty 2006, 18:20

Najprostszy egzamin w tym semestrze (Teoria Organizacji i Kierownictwa) był do bani ;/ Wykładowca okazał się nieprawdopodobnie sprawiedliwy :ranting: Jednej grupie dał coś banalnego, a drugiej kompletną głupotę :evil:
Najgorsze jest to, że kułam jak głupia i wykułam wszystko (poza jednym zagadnieniem, któego niby miało nie być). Ale czego ja się spodziewałam skoro egzamin wypadł mi 13 w piątek ?? Przez jedno jedyne cholerne zadanie będę mieć 3 [smilie=rant.gif] bo sposób oceniania jest conajmniej genialny [smilie=ras.gif] Powinni za niego rozstrzelać [smilie=shoot2.gif] Cóż ... poprawię ... jeśli chcę sie przenieść na dzienne to niestety musze to zrobić :maruda:

Ale teraz przede mną egzamin z Podstaw prawoznawstwa [smilie=yucky.gif] Może przynajmniej tym razem będę mieć więcej szczęścia [smilie=hmmm.gif]
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Suzy » wtorek, 17 sty 2006, 19:07

... ja WZT - miałam chyba jednak weselej w tej całej bibliotece UMK - pani już niosła mi całą stertę upragnionych książek - "już byłam w lasku już witałam się z gąską" - gdyż były na wyciągnięcie mojej ręki ... :roll: ... nagle jednak okazało się, że mam jakąś starą karę za przetrzymanie książki i karta do wypożyczania jest zablokowana :cry: widziałam tylko jak moje książki wędrują z powrotem do magazynu a ja wracam z niczym po dwóch godzinach oczekiwania i wypisywania rewersów :? no cóż - w ten czwartek kolejne podejście... :boks: człowiek musi być uparty :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez MeYa » wtorek, 17 sty 2006, 19:13

hmm....jak uswiadomic wykldaowcę ze prowadzi 3 wyklad o tym samym?? :D :D :D

w pani w dziekanacie na pytanie kolegi-studenta 'co mamy w nasteonym tygodniu' odpowiedziala wielce zdziwiona ale z szatanskim usmiechem 'jak to co?? Sajgon' :) => a to wcale nie jest jeszcze sesja :/
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez yennefer » wtorek, 17 sty 2006, 20:26

dzis dowiedzialam sie, ze termin egzaminu fakultatywnego przypada w ten sam dzien, co termin najwazniejszego egzaminu w sesji - bosko :?
chyba bede musiala pojsc "na żywca" i liczyc na szczescie albo swa inteligĘcję (:P).
na jutro praca semestralna musi byc gotowa - bo w przyszlym tygodniu babka chce ja oddac, jeszcze nie wie biedaczka, ze mojej w ogole nie posiada... :lol:
tak wiec rowniez kwituje to wymownym zwrotem: jest bosko. i zabieram sie do pracy :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez MarcinR » wtorek, 17 sty 2006, 20:35

jutro angielski
czwartek matma
poniedzialek micro

i wyp**** do łodzi :D
MarcinR
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości