
KaucZ napisał(a):Ci od Koszalina.
Inna fajna sprawa. Bogusława X. Był sobie próg zwalniający zrobiony z bruku czy czegoś podobnego. Usunęli. Dlaczego ? Bo zrobili zajezdnie dla autobusów. A powinien jednak być mimo to. A dlaczego ?
1. Jeżdżą tu teraz jak szaleni ( wiem bo mieszkam na Grochowskiej i z okna widzę to miejsce )
2. Jest: Żłobek, Przedszkole, Szkoła Podstawowa
3. Parking: nawet jak był ten próg to ciężko było bezpiecznie wyjechać, szczególnie w roku szkolnym.
Gdzie tu logika ? Gdzie tu myśl o bezpieczeństwie ? Podczas dyskusji na temat tragicznego wypadku na Trzebiatowskiej jakiś czas temu padały propozycje aby tam ustawić taki próg czyli w miejscu absolutnie absurdalnym. Tam gdzie jest potrzebny to zabrali... czyżby faktycznie chceliby go dać na Trzebiatowską ?
Achaja napisał(a):ci od Koszalina - jak swiatła to wiadomo, a tak jestes popprawej wiec masz pierwszeństwo
Mario napisał(a):Achaja napisał(a):ci od Koszalina - jak swiatła to wiadomo, a tak jestes popprawej wiec masz pierwszeństwo
No ale jak masz zieloną strzałkę w prawo to jadąc z Koszalina teoretycznie powinno się ustąpić tym z Trzebiatowa. No ale mijając sygnalizację przestajesz widzieć jakiekolwiek światła, więc trudno powiedzieć, czy one obowiązują skoro ich już nie widzisz.
Rozwiązaniem powinno być na stałe zamontowanie normalnego zielonego światła (bez warunkowej strzałki) lub drugi sygnalizator na złączeniu dróg.
amortyzatoraAchaja napisał(a):ani jedno ani drugie
juz wczesniej wyraziłam swoja opinie kto ma pierwszeństwo w tym miejscu
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości