Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Hnitek » piątek, 9 cze 2006, 22:26

McCool napisał(a):
Mafi napisał(a):To ja też sobie daruje pisanie tu, bo mnie [beeeeep]...

Najlepiej napisać "Polacy do domu" pfff... żenada...

A krytykować można- ale w inny sposób- zagrali źle- owszem, ale teksty w stylu, że powinni na paraolimpiadzie występować albo pakować się do domu przyprawiają mnie o mdłości, to był pierwszy mecz- jeszcze 2 zostały... a chyba niektórzy mają inna definicję "krytyki" niż ja... Pfff...

Żałoba w Polsce i tyle. Skoro z Ekwadorem dostalismy po pośladkach, to co będzie z Niemcami? Ciężko tutaj mieć nadzieję.

Ps. Wybacz Mafi, ze moja "definicja krytyki" nie przypasowała do Twojego wysublimowanego gustu.

W ogole odnajduje analogie z Korei. W grupie tez mielismy gospodarza i tez w pierwszym meczu 2:0 dostalismy haha.

Sorry, że spytam, ale znasz się w ogóle na piłce :lol: gdzie jest napisane, że jak przegramy z gorszą drużyną to z lepszą też napewno dostaniemy? :lol:
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » piątek, 9 cze 2006, 22:28

Mafi napisał(a):Zjeżdżaj mi z tekstami o "wysublimowanym guście" albo o tym, że nasi na praolimpiadzie powinni występować!
Krytykuj sobie- ale grę- i w TYM meczu a nie... i przegraliśmy i co? Ktoś przegrać musiał! Przed nami jeszcze 2 mecze i tam trzeba dać z siebie 200%. Jesoo... chłopcze, nie drażnij mnie już i nie pisz nic do mnie, ok?

Hahahaha, Mafi chyba jestes cichym wspopracownikiem rzadu Kaczynskich, bo bys cenzurowac wszystkich chciała :lol: Odpimpaj sie od mojej opinii.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez MzK » piątek, 9 cze 2006, 22:31

Polska nie nadaje sie na Mundial i kropka...
Te draby graja chaotycznie bez systemu, potykaja sie o wlasne nogi, nie koncza akcji, ...
a jak trafi sie slepej kurze "pilka" to zawsze jakis jelen w poprzeczke albo slupek strzeli, bo go nerwy poniosa.... wstyd
Nie mamy praktycznie zadnej obrony, jak okiem siegnac same luki ... panowie i panie przeciez to nie ta klasa, na pole buraki sortowac z taka druzyna.
Od niemcow dostaniemy 4:0 przy dobrym wietrze ( jak Rasialdo nog sobie w locie nie polamie, a Kosowski zalozy nie bedzie sie slizgal na suchej trawie moze 4:1)
To dopiero bedzie porazka :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MzK
Dyskutant
 
Posty: 131
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sie 2005, 20:01
Lokalizacja: na wygnaniu

Postprzez Mafi » piątek, 9 cze 2006, 22:31

McCool napisał(a):
Mafi napisał(a):Zjeżdżaj mi z tekstami o "wysublimowanym guście" albo o tym, że nasi na praolimpiadzie powinni występować!
Krytykuj sobie- ale grę- i w TYM meczu a nie... i przegraliśmy i co? Ktoś przegrać musiał! Przed nami jeszcze 2 mecze i tam trzeba dać z siebie 200%. Jesoo... chłopcze, nie drażnij mnie już i nie pisz nic do mnie, ok?

Hahahaha, Mafi chyba jestes cichym wspopracownikiem rzadu Kaczynskich, bo bys cenzurowac wszystkich chciała :lol: Odpimpaj sie od mojej opinii.

Zaraz normalnie napiszę coś czego będę żałowała... wezmę tylko poprawkę na to, że jesteś młodszy i sobie daruję kilku słów...
Uważaj co piszesz i pod czyim adresem, bo koleżanką to ja Twoją nie jestem.
A odpimpaj to Ty się ode mnie, a Twoja opinię mam w de. i tam ona zostanie. Nie pisz już nic do mnie dzieciaku, co? Idź pooglądaj Pokemony jakieś albo coś....
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez McCool » piątek, 9 cze 2006, 22:32

Hnitek napisał(a):
McCool napisał(a):
Mafi napisał(a):To ja też sobie daruje pisanie tu, bo mnie [beeeeep]...

Najlepiej napisać "Polacy do domu" pfff... żenada...

A krytykować można- ale w inny sposób- zagrali źle- owszem, ale teksty w stylu, że powinni na paraolimpiadzie występować albo pakować się do domu przyprawiają mnie o mdłości, to był pierwszy mecz- jeszcze 2 zostały... a chyba niektórzy mają inna definicję "krytyki" niż ja... Pfff...

Żałoba w Polsce i tyle. Skoro z Ekwadorem dostalismy po pośladkach, to co będzie z Niemcami? Ciężko tutaj mieć nadzieję.

Ps. Wybacz Mafi, ze moja "definicja krytyki" nie przypasowała do Twojego wysublimowanego gustu.

W ogole odnajduje analogie z Korei. W grupie tez mielismy gospodarza i tez w pierwszym meczu 2:0 dostalismy haha.

Sorry, że spytam, ale znasz się w ogóle na piłce :lol: gdzie jest napisane, że jak przegramy z gorszą drużyną to z lepszą też napewno dostaniemy? :lol:

Nie bez powodu dzieli się drużyny na te lepsze i gorsze. W pilce niczego nie mozna byc pewnym, ale Niemcy to nie Ekwador.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Hnitek » piątek, 9 cze 2006, 22:35

McCool napisał(a):
Hnitek napisał(a):
McCool napisał(a):
Mafi napisał(a):To ja też sobie daruje pisanie tu, bo mnie [beeeeep]...

Najlepiej napisać "Polacy do domu" pfff... żenada...

A krytykować można- ale w inny sposób- zagrali źle- owszem, ale teksty w stylu, że powinni na paraolimpiadzie występować albo pakować się do domu przyprawiają mnie o mdłości, to był pierwszy mecz- jeszcze 2 zostały... a chyba niektórzy mają inna definicję "krytyki" niż ja... Pfff...

Żałoba w Polsce i tyle. Skoro z Ekwadorem dostalismy po pośladkach, to co będzie z Niemcami? Ciężko tutaj mieć nadzieję.

Ps. Wybacz Mafi, ze moja "definicja krytyki" nie przypasowała do Twojego wysublimowanego gustu.

W ogole odnajduje analogie z Korei. W grupie tez mielismy gospodarza i tez w pierwszym meczu 2:0 dostalismy haha.

Sorry, że spytam, ale znasz się w ogóle na piłce :lol: gdzie jest napisane, że jak przegramy z gorszą drużyną to z lepszą też napewno dostaniemy? :lol:

Nie bez powodu dzieli się drużyny na te lepsze i gorsze. W pilce niczego nie mozna byc pewnym, ale Niemcy to nie Ekwador.

Ja się nie pytałem Ciebie czy Niemcy to to samo co Ekwador, ani o to czy w piłce można być czegoś pewnym, tylko gdzie wyczytałeś, że z lepszą drużyną musimy przegrać?
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » piątek, 9 cze 2006, 22:36

MzK napisał(a):Polska nie nadaje sie na Mundial i kropka...
Te draby graja chaotycznie bez systemu, potykaja sie o wlasne nogi, nie koncza akcji, ...
a jak trafi sie slepej kurze "pilka" to zawsze jakis jelen w poprzeczke albo slupek strzeli, bo go nerwy poniosa.... wstyd
Nie mamy praktycznie zadnej obrony, jak okiem siegnac same luki ... panowie i panie przeciez to nie ta klasa, na pole buraki sortowac z taka druzyna.
Od niemcow dostaniemy 4:0 przy dobrym wietrze ( jak Rasialdo nog sobie w locie nie polamie, a Kosowski zalozy nie bedzie sie slizgal na suchej trawie moze 4:1)
To dopiero bedzie porazka :lol: :lol: :lol:

Ciezko mi to pisac, bo Kacze-dzioby tutaj węszą i za krytyke to dożywocie dają, ale masz rację :lol:

Mafi napisał(a):Zaraz normalnie napiszę coś czego będę żałowała... wezmę tylko poprawkę na to, że jesteś młodszy i sobie daruję kilku słów...
Uważaj co piszesz i pod czyim adresem, bo koleżanką to ja Twoją nie jestem.
A odpimpaj to Ty się ode mnie, a Twoja opinię mam w de. i tam ona zostanie. Nie pisz już nic do mnie dzieciaku, co? Idź pooglądaj Pokemony jakieś albo coś....

Widzisz, a ja Twoim "chłopcem" też nie jestem, ale jeszcze z Toba rozmawiam hahaha :lol: Posłuchaj sie rady kolezanki, meliske sobie wypij. :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez McCool » piątek, 9 cze 2006, 22:38

Hnitek napisał(a):Ja się nie pytałem Ciebie czy Niemcy to to samo co Ekwador, ani o to czy w piłce można być czegoś pewnym, tylko gdzie wyczytałeś, że z lepszą drużyną musimy przegrać?

No fakt, do dzisiaj niektórzy wierzą, że w meczu z Anglikami mamy szanse :lol: Tak jak to na Wembley dawo temu było...
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Hnitek » piątek, 9 cze 2006, 22:41

McCool napisał(a):
Hnitek napisał(a):Ja się nie pytałem Ciebie czy Niemcy to to samo co Ekwador, ani o to czy w piłce można być czegoś pewnym, tylko gdzie wyczytałeś, że z lepszą drużyną musimy przegrać?

No fakt, do dzisiaj niektórzy wierzą, że w meczu z Anglikami mamy szanse :lol: Tak jak to na Wembley dawo temu było...

A kto powiedział, że nie mamy? Nawet na pytanie nie możesz normalnie odpowiedzieć..."w piłce niczego nie mozna być pewnym" :lol:
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafi » piątek, 9 cze 2006, 22:42

McCool napisał(a):Ciezko mi to pisac, bo Kacze-dzioby tutaj węszą i za krytyke to dożywocie dają, ale masz rację :lol:

Mafi napisał(a):Zaraz normalnie napiszę coś czego będę żałowała... wezmę tylko poprawkę na to, że jesteś młodszy i sobie daruję kilku słów...
Uważaj co piszesz i pod czyim adresem, bo koleżanką to ja Twoją nie jestem.
A odpimpaj to Ty się ode mnie, a Twoja opinię mam w de. i tam ona zostanie. Nie pisz już nic do mnie dzieciaku, co? Idź pooglądaj Pokemony jakieś albo coś....

Widzisz, a ja Twoim "chłopcem" też nie jestem, ale jeszcze z Toba rozmawiam hahaha :lol: Posłuchaj sie rady kolezanki, meliske sobie wypij. :)

Nie drażnij mnie lepiej co? Przestań mnie cytować i odstosunkuj się, tak?
I nie udław się czasem od tego śmiechu. Bardzo żałuję, że nie mogę Ci napisać tego co chce, ale przez cenzurę by nie przeszło. Żegnam i naprawdę się... ode mnie, ok?
A kacze dzioby to se w pupę wsadż, ok?
Idź na te Pokemony już...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez McCool » piątek, 9 cze 2006, 22:42

Hnitek napisał(a):
McCool napisał(a):
Hnitek napisał(a):Ja się nie pytałem Ciebie czy Niemcy to to samo co Ekwador, ani o to czy w piłce można być czegoś pewnym, tylko gdzie wyczytałeś, że z lepszą drużyną musimy przegrać?

No fakt, do dzisiaj niektórzy wierzą, że w meczu z Anglikami mamy szanse :lol: Tak jak to na Wembley dawo temu było...

A kto powiedział, że nie mamy? Nawet na pytanie nie możesz normalnie odpowiedzieć..."w piłce niczego nie mozna być pewnym" :lol:

Bo nie mozna. W koncu w Toto Lotka tez czasem ktos wygrywa :lol:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez McCool » piątek, 9 cze 2006, 22:44

Mafi napisał(a):Nie drażnij mnie lepiej co? Przestań mnie cytować i odstosunkuj się, tak?
I nie udław się czasem od tego śmiechu. Bardzo żałuję, że nie mogę Ci napisać tego co chce, ale przez cenzurę by nie przeszło. Żegnam i naprawdę się... ode mnie, ok?
A kacze dzioby to se w pupę wsadż, ok?
Idź na te Pokemony już...

Ale to nie ja zaczalem te cala żenującą gadke. Wybacz Mafi, ale ciezko mi przymykac oczy na czyjąś infantylność. Pokemony juz nie są modne, teraz to w sumie nie wiem co modne - ale na pewno nie powtórki z meczu Polska-Ekwador :lol:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Flo » piątek, 9 cze 2006, 22:46

rozliczac bedziemy po mundialu, nie podczas!!
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości