1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mariol » poniedziałek, 5 wrz 2005, 19:10

Jakiej zamiany??
Zamiany języków... ?? :cry:
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 5 wrz 2005, 20:49

Mariol napisał(a):Jakiej zamiany??
Zamiany języków... ?? :cry:

zmiane grupy ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » wtorek, 6 wrz 2005, 16:44

redlovebloodgirl Jedyna możliwość to przenieść się do pierwszej grupy...

No ale co ty konkurencję będe im robiła...??

W sumie to bym miała super oceny...?? :cool2: :hyhy:
Mariol
 

Postprzez Mariol » wtorek, 6 wrz 2005, 21:55

Po cichu powiem że już nacieszyłam oczy widokiem tych czerwonych murów...
Czy możemy znów mieć wakacje??
Mariol
 

Postprzez Olga » wtorek, 6 wrz 2005, 22:05

Mariol napisał(a):Po cichu powiem że już nacieszyłam oczy widokiem tych czerwonych murów...

:cry: A ja jeszcze nawet nie odwiedziłam 'mojej' kochanej szkółki :shock: :shock: .... muszę to jakoś nadrobić .... trzy tygodnie mi zostały więc może się zmobilizuję :wink:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 6 wrz 2005, 22:05

Mariol napisał(a):Po cichu powiem że już nacieszyłam oczy widokiem tych czerwonych murów...
Czy możemy znów mieć wakacje??


:ciezar: damy rade 8) jeszcze kilka miesiecy i bedziesz tesknic za tymi czerwonymi murami ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » wtorek, 6 wrz 2005, 22:25

Olga napisał(a):
Mariol napisał(a):Po cichu powiem że już nacieszyłam oczy widokiem tych czerwonych murów...

:cry: A ja jeszcze nawet nie odwiedziłam 'mojej' kochanej szkółki :shock: :shock: .... muszę to jakoś nadrobić .... trzy tygodnie mi zostały więc może się zmobilizuję :wink:


Zapraszamy... zapraszamy... :wink:


redlovebloodgirl no dobrze postaram się... :oops:
Mariol
 

Postprzez RaCiK » wtorek, 6 wrz 2005, 22:29

Mariol napisał(a):(...)<wyjęłaś mi to z ust...>(...)



szerzenie pornografii !! dajcie Jej ostrzeżenie ! :lol:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Mariol » wtorek, 6 wrz 2005, 22:32

RaCiK napisał(a):
Mariol napisał(a):(...)<wyjęłaś mi to z ust...>(...)



szerzenie pornografii !! dajcie Jej ostrzeżenie ! :lol:


jakiej pornografii...?? :evil: to jeszcze nie pornografia... :evil:



:wink: :lol:
Ostatnio edytowano wtorek, 6 wrz 2005, 22:36 przez Mariol, łącznie edytowano 1 raz
Mariol
 

Postprzez RaCiK » wtorek, 6 wrz 2005, 22:34

Mariol napisał(a):
RaCiK napisał(a):
Mariol napisał(a):(...)<wyjęłaś mi to z ust...>(...)



szerzenie pornografii !! dajcie Jej ostrzeżenie ! :lol:


jakiej pornografii...?? :evil: to jeszcze nie pornografia... :evil:
:wink:


Nie gniewaj się Janek (jak to śpiewa Paweł Kukiz) :lol:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Mariol » wtorek, 6 wrz 2005, 22:50

:wow: :> :roll: :D :lol:
Mariol
 

Postprzez RaCiK » wtorek, 6 wrz 2005, 22:53

kolucho napisał(a):Slyszalem ze niemile widziane u dziewczyn sa w szkole bluzeczki pokazujace zbyt duza czesc..ramion :shock: Chcialbym zaapelowac do meskiej czesci grona pedagogicznego o meska solidarnosc :!: Nie zabierajcie chlopakom ostatniej motywacji do nauki i uczeszczania do szkoly. Oraz drogie nauczycielki nie badzcie zazdrosne o to, ze inne niewiasty sa lepiej od was..umiesnione :wink: :)


A Ty co, W-fu uczysz ?? :lol:
(no offence)
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Mariol » środa, 7 wrz 2005, 16:01

A zimą się grono denerwuje jak się nie rozbieramy z kurtek....

:roll:
Mariol
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 2 gości