slonkokg napisał(a):Dziś spałam do 10:05 - w sumie jakieś 9,5hAle to nic - i tak zasne o 22
![]()
![]()
Spij, najdluzej jak mozesz, zeby dzidzia sie przyzwyczaila i potem jak juz sie urodzi tez bedzie dlugo spala i tym samym - da pospac takze mamusi
A ja cosik dzis jak nie ja

a tak wogole to znowu okolice 5 ... czy ja nie moge o innej porze miec przerwy tylko jak nikogo juz nie ma 