kamila napisał(a):Stavro napisał(a):to wezme dvd pod pache...oki a ja filmy lubisz komedie czy romansy
![]()
i barkuje mi czegos jeszcze...
dramaty, tylko szybko póki jestem w stanie trzeźwości, zaczynam pierwszą lampke wina
juz biegne...
tylko no ten tego...jak mam trafic...



jak cos to tylko w sezonie... 




a mnie tez spotkaliscie... (miedzy innymi), tez sie ciesze:) 
