imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Stavro » sobota, 3 gru 2005, 17:40

kamila napisał(a):
Stavro napisał(a):to wezme dvd pod pache :P ...oki a ja filmy lubisz komedie czy romansy :?: :?: i barkuje mi czegos jeszcze...

dramaty :twisted: , tylko szybko póki jestem w stanie trzeźwości, zaczynam pierwszą lampke wina :wink:


juz biegne... :P tylko no ten tego...jak mam trafic... :?: :?: :twisted:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez kamila » sobota, 3 gru 2005, 17:42

Stavro napisał(a):juz biegne... :P tylko no ten tego...jak mam trafic... :?: :?: :twisted:

z zamkniętymi oczyma biegnij przez park :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » sobota, 3 gru 2005, 17:49

to, że wczoraj cały wieczór spędziłam w domu, przed telewizorem to dziś będzie mnie można spotkać w Fidlersie :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Stavro » sobota, 3 gru 2005, 17:52

olkakg napisał(a):to, że wczoraj cały wieczór spędziłam w domu, przed telewizorem to dziś będzie mnie można spotkać w Fidlersie :twisted:


i myslisz ze ktos przyjdzie po takiej zapowiedzi... :P
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Olcia » sobota, 3 gru 2005, 17:53

Stavro napisał(a):
olkakg napisał(a):to, że wczoraj cały wieczór spędziłam w domu, przed telewizorem to dziś będzie mnie można spotkać w Fidlersie :twisted:


i myslisz ze ktos przyjdzie po takiej zapowiedzi... :P


no pewnie :P :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez KtosSuperŁos » sobota, 3 gru 2005, 18:35

ale tak szczerze to w naszym pieknym miescie to nie ma sie gdzie bawic :cry: jak cos to tylko w sezonie... :(
KtosSuperŁos
 

Postprzez SAVARY » sobota, 3 gru 2005, 18:40

Goście w domu :D
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez yennefer » sobota, 3 gru 2005, 18:57

ano bedzie impreza, gdzies na Starym Rynku :twisted: :beer:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Baltazar Gąbka » sobota, 3 gru 2005, 23:34

olkakg napisał(a):to, że wczoraj cały wieczór spędziłam w domu, przed telewizorem to dziś będzie mnie można spotkać w Fidlersie :twisted:


ano spotkalem Cie, i przyznam sie, to bylo celowe spotkanie :shy:


I nie zaluje ani minuty :*
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Olcia » sobota, 3 gru 2005, 23:37

Baltazar Gąbka napisał(a):
olkakg napisał(a):to, że wczoraj cały wieczór spędziłam w domu, przed telewizorem to dziś będzie mnie można spotkać w Fidlersie :twisted:


ano spotkalem Cie, i przyznam sie, to bylo celowe spotkanie :shy:


I nie zaluje ani minuty :*

no mam nadzieje... :twisted:
i musze przyznać, że wieczór miło spędziłam, nie licząc kilku osób spotkanych :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Baltazar Gąbka » sobota, 3 gru 2005, 23:39

olkakg napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):
olkakg napisał(a):to, że wczoraj cały wieczór spędziłam w domu, przed telewizorem to dziś będzie mnie można spotkać w Fidlersie :twisted:


ano spotkalem Cie, i przyznam sie, to bylo celowe spotkanie :shy:


I nie zaluje ani minuty :*

no mam nadzieje... :twisted:
i musze przyznać, że wieczór miło spędziłam, nie licząc kilku osób spotkanych :P


prawda :twisted:


No ale trzeba nadmienic, ze przez chwil kilka towarzyszyla nam urocza Tisaja :roll:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Olcia » sobota, 3 gru 2005, 23:46

Baltazar Gąbka napisał(a):prawda :twisted:


No ale trzeba nadmienic, ze przez chwil kilka towarzyszyla nam urocza Tisaja :roll:

noo właśnie.. :roll: miło sie rozmawiało... szkoda, że musiała sie zmyć.. :( ale może następnym razem będzie dłużej :D
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Piotras » niedziela, 4 gru 2005, 00:17

i musze przyznać, że wieczór miło spędziłam, nie licząc kilku osób spotkanych :P



:] a mnie tez spotkaliscie... (miedzy innymi), tez sie ciesze:) :P a pizze polecam nr. 25 :P tylko poprosic z niespalonym spodem, bo przypalaja czesto :P

Fajnie jest w K-gu... nic sie nie dzieje ciekawego, ale podoba mi sie tu, a jutro znowu do Szczecina :/
Avatar użytkownika
Piotras
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 22:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olcia » niedziela, 4 gru 2005, 00:22

Piotras napisał(a):
i musze przyznać, że wieczór miło spędziłam, nie licząc kilku osób spotkanych :P



:] a mnie tez spotkaliscie... (miedzy innymi), tez sie ciesze:) :P a pizze polecam nr. 25 :P tylko poprosic z niespalonym spodem, bo przypalaja czesto :P

Fajnie jest w K-gu... nic sie nie dzieje ciekawego, ale podoba mi sie tu, a jutro znowu do Szczecina :/

a czy ktoś z Was spróbował tego rollera czy jak to coś sie nazywa? :|
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Piotras » niedziela, 4 gru 2005, 00:23

olkakg napisał(a):
Piotras napisał(a):
i musze przyznać, że wieczór miło spędziłam, nie licząc kilku osób spotkanych :P



:] a mnie tez spotkaliscie... (miedzy innymi), tez sie ciesze:) :P a pizze polecam nr. 25 :P tylko poprosic z niespalonym spodem, bo przypalaja czesto :P

Fajnie jest w K-gu... nic sie nie dzieje ciekawego, ale podoba mi sie tu, a jutro znowu do Szczecina :/

a czy ktoś z Was spróbował tego rollera czy jak to coś sie nazywa? :|


ja sie balem.... a tak poza tym to caly czas pizze przypalali... :/ chyba dlugo mnie tam nie zobacza... :/
Avatar użytkownika
Piotras
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 22:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości