studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez FiDo » czwartek, 5 sty 2006, 19:11

z lodzia sobie dalas juz spokoj Kamila?:)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » czwartek, 5 sty 2006, 19:11

WZT: PWSZiP raczej bym sobie darowal, nieciekawe rzeczy sie w niej dzieja
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » czwartek, 5 sty 2006, 19:13

FiDo napisał(a):z lodzia sobie dalas juz spokoj Kamila?:)
hehe, no, szczerze to czułam, ze tak będzie, to nie miało głębszej przyszłości, jednak nie oznacza to, ze totalnie rezygnuje, zamierzam się za to wziąć, później, podszkole się i wystartuje :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » czwartek, 5 sty 2006, 19:14

pffffffffffff
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » czwartek, 5 sty 2006, 19:18

FiDo napisał(a):pffffffffffff
no co? :P . Taka prawda, spójrzmy na to realnie, ludzie, którzy kończyli liceum z jakimś doswiadczeniem, nie dostali się lub mieli problemy z dostaniem się, a ja taka szara Kamila sobie pójdzie, gdzie dopiero teraz zaczęłam się tego uczyć mowy, gestykulacji, itp... i myślisz, że bym się dostała? :) . Zdobęde doświadczenie to wyedy się wybiorę.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » czwartek, 5 sty 2006, 19:19

WZT napisał(a):
FiDo napisał(a):WZT: PWSZiP raczej bym sobie darowal, nieciekawe rzeczy sie w niej dzieja


coto za szkola?


Panstwowa Wyzsza Szkola Zarzadzania i Przedsiebiorczosci. nie o ta Ci chodzilo?:P jak nie to sorry
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » czwartek, 5 sty 2006, 19:21

kamila napisał(a):
FiDo napisał(a):pffffffffffff
no co? :P . Taka prawda, spójrzmy na to realnie, ludzie, którzy kończyli liceum z jakimś doswiadczeniem, nie dostali się lub mieli problemy z dostaniem się, a ja taka szara Kamila sobie pójdzie, gdzie dopiero teraz zaczęłam się tego uczyć mowy, gestykulacji, itp... i myślisz, że bym się dostała? :) . Zdobęde doświadczenie to wyedy się wybiorę.


to fakt.. a to Ty juz w tym roku masz mature?!
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » czwartek, 5 sty 2006, 19:22

FiDo napisał(a):to fakt.. a to Ty juz w tym roku masz mature?!
nie, za 5 lat :P , no tak w tym.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » czwartek, 5 sty 2006, 19:26

cos mi sie potentegowalo :P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kulA » czwartek, 5 sty 2006, 19:27

FiDo napisał(a):WZT: PWSZiP raczej bym sobie darowal, nieciekawe rzeczy sie w niej dzieja
fidel zauwaz ze wzt napisal pwsz, to jest rodzaj szkol jak uniwerek czy polibuda, kamila nie trzes portami, dostaniesz sie na uniwerek, jak tak inteligentne osoby by sie nie dostawaly to ja nie widze sensu istnienia tych uczelni jako osrodkow intelektualizmu (ale namieszalem, sam juz nie rozumiem o co mi chodzilo ale pamietam ze to bylo pozytywne:P )
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez FiDo » czwartek, 5 sty 2006, 19:27

spoko WuZeT..
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » czwartek, 5 sty 2006, 19:27

kulA napisał(a):
FiDo napisał(a):WZT: PWSZiP raczej bym sobie darowal, nieciekawe rzeczy sie w niej dzieja
fidel zauwaz ze wzt napisal pwsz, to jest rodzaj szkol jak uniwerek czy polibuda, kamila nie trzes portami, dostaniesz sie na uniwerek, jak tak inteligentne osoby by sie nie dostawaly to ja nie widze sensu istnienia tych uczelni jako osrodkow intelektualizmu (ale namieszalem, sam juz nie rozumiem o co mi chodzilo ale pamietam ze to bylo pozytywne:P )


no juz wiem, juz wiem ;)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości