
Ale odkąd choroba mi trochę odpuściła to o bezsenności zapomniałam
Mam jednak jeszcze za dużo do zrobienia więc będę silna 
WZT napisał(a):Bonhart napisał(a):ja tam dwie ostatnie nice zaliczylem do udanych...
mamn nadzieje, ze to juz powrot do normalnego spanie
niechwal sie tak bo zapeszysz![]()
![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości