to Budyń
ja jestem kilka postów niżej

WZT napisał(a):wspomnienie napisał(a):nie kochanie![]()
to Budyń
ja jestem kilka postów niżej
acha bo juz niewiedzialem czym sie kierowac awatarem czy tym zdjeciem co zamiescialas.....
PS.
WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
-ty wiesz zaco juz.....
wiec wiesz karol od owieczek z daleka 
Budyn napisał(a):WZT napisał(a):wspomnienie napisał(a):nie kochanie![]()
to Budyń
ja jestem kilka postów niżej
acha bo juz niewiedzialem czym sie kierowac awatarem czy tym zdjeciem co zamiescialas.....
PS.
WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
-ty wiesz zaco juz.....
z tylu jest qrosiowiec wiesz karol od owieczek z daleka
Dzieki Budyń my SWSPiZ musimy trzymać sie razem.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości