telka_es napisał(a):chyba ci sie coś tam walnęło, bo robie jak w instrukcji i sie nie da......cichy napisał(a):pw
no to masz moje dzialajace na pewno

Flo napisał(a):telka_es napisał(a):chyba ci sie coś tam walnęło, bo robie jak w instrukcji i sie nie da......cichy napisał(a):pw
no to masz moje dzialajace na pewno
hehehe ale ze mnie gapa <wstyd>

telka_es napisał(a):Flo napisał(a):telka_es napisał(a):chyba ci sie coś tam walnęło, bo robie jak w instrukcji i sie nie da......cichy napisał(a):pw
no to masz moje dzialajace na pewno
I Twoje i Cichego są poprawne, wystarczyło porządnie przeczytać....hehehe ale ze mnie gapa <wstyd>
DZIĘKI CHŁOPAKI ZA POMOC

Agunia napisał(a):cichy napisał(a):zagraj w to co ja podalem
ale o co w tym chodzi?![]()
ja brunetka, ale to nie znaczy, że mądrzejsza od blondynki

cichy napisał(a):Agunia napisał(a):cichy napisał(a):zagraj w to co ja podalem
ale o co w tym chodzi?![]()
ja brunetka, ale to nie znaczy, że mądrzejsza od blondynki
poczytaj instrukcje i zagraj w tutka
bez czytania instrukcji, sybko można dojść o co chodzi, a poza tym było coś podobnego z owcą i czymś tam jeszcze 
jAc_EnTy napisał(a):cichy napisał(a):Agunia napisał(a):cichy napisał(a):zagraj w to co ja podalem
ale o co w tym chodzi?![]()
ja brunetka, ale to nie znaczy, że mądrzejsza od blondynki
poczytaj instrukcje i zagraj w tutka
e, nie jest takie trudnebez czytania instrukcji, sybko można dojść o co chodzi, a poza tym było coś podobnego z owcą i czymś tam jeszcze
wcale takie latwe nie jest, ja sie zawiesilem na 5.2 
wyjdzie nam liczba "x".
jest nim "y".
mamy teraz liczbę "n".

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości