ZBLIŻENIA-Sebastian Karpiniuk-pełna kultura

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Konsul » poniedziałek, 11 wrz 2006, 21:13

Ja, ja chcę grać, jestem lepszy, ja wygram.... mogę?
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez report » poniedziałek, 11 wrz 2006, 21:14

Konsul napisał(a):Ja, ja chcę grać, jestem lepszy, ja wygram.... mogę?


Abyss się załamał - napisze Ci na prv,
report
 

Postprzez Konsul » poniedziałek, 11 wrz 2006, 21:17

Ok, czekam. Wiesz, Konsul - to nie ma to tamto, żadne fafarafa. Solidna firma :)
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez BLAaa » wtorek, 12 wrz 2006, 18:01

Nie bardzo wiem o co biega. Dedukuje, że ktos skarzy się do kierownictwa TKK, że w Zbliżeniach nawala sie posła Hoca. Sorry, oglądam wiekszość i nie przypominam sobie. Obrywa sie prezydentowi, ale i ten nie pozostaje dłuzny.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Vin » wtorek, 12 wrz 2006, 18:05

tez sobie nie przypominam
posel Hoc to malo chwytliwy temat
jeszcze
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez robson » czwartek, 14 wrz 2006, 09:53

tak trzymaj :(
robson
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 1 sie 2006, 13:23

Postprzez Demurrer » czwartek, 14 wrz 2006, 10:07

BLAaa napisał(a):Dedukuje, że ktos skarzy się do kierownictwa TKK, że w Zbliżeniach nawala sie posła Hoca. Sorry, oglądam wiekszość i nie przypominam sobie.


Skąd to BLAaa dedukujesz? Hę?
Po co gadasz takie głupoty?
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez BLAaa » piątek, 15 wrz 2006, 06:06

Demurrer napisał(a):
BLAaa napisał(a):Dedukuje, że ktos skarzy się do kierownictwa TKK, że w Zbliżeniach nawala sie posła Hoca. Sorry, oglądam wiekszość i nie przypominam sobie.


Skąd to BLAaa dedukujesz? Hę?
Po co gadasz takie głupoty?


Uważnie przeczytaj posty reporta. Z przekąsem pisze w nich, "że sam na siebie skargi pisze"...
Z kolei nie przypominam sobie, żeby posłowi Hocowi obrywało się w TKK.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Demurrer » piątek, 15 wrz 2006, 07:04

BLAaa napisał(a):
Demurrer napisał(a):
BLAaa napisał(a):Dedukuje, że ktos skarzy się do kierownictwa TKK, że w Zbliżeniach nawala sie posła Hoca. Sorry, oglądam wiekszość i nie przypominam sobie.


Skąd to BLAaa dedukujesz? Hę?
Po co gadasz takie głupoty?


Uważnie przeczytaj posty reporta. Z przekąsem pisze w nich, "że sam na siebie skargi pisze"...
Z kolei nie przypominam sobie, żeby posłowi Hocowi obrywało się w TKK.



No to już więcej nie dedukuj.

Cz. Hoc nie skarżył się w Tkk na reporta.
Jeśli Ty lub report uważacie że było inaczej to dawajcie otwartym tekstem i nie zasłaniajcie się jakimś dedukowaniem. Jeśli chcecie kogoś pomówić to się nie krępujcie.

Odnośnie natomiast drugiej kwestii to gdzie Cz. Hoc lub ja twierdziliśmy, że jest atakowany w Zbliżeniach?
Skąd tę rewelację wydedukowałeś?
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez BLAaa » piątek, 15 wrz 2006, 08:18

Demurrer napisał(a):No to już więcej nie dedukuj.
Cz. Hoc nie skarżył się w Tkk na reporta.
Jeśli Ty lub report uważacie że było inaczej to dawajcie otwartym tekstem i nie zasłaniajcie się jakimś dedukowaniem. Jeśli chcecie kogoś pomówić to się nie krępujcie.
Odnośnie natomiast drugiej kwestii to gdzie Cz. Hoc lub ja twierdziliśmy, że jest atakowany w Zbliżeniach?
Skąd tę rewelację wydedukowałeś?


Siedze jem sniadanie, czytam Ciebie i mysle, że chyba ktos sie pod Ciebie podszywa, bo coś nie wyłapałes w tym wszystkim.

Napiszę wprost:
Do TKK wpłynęły skargi na repotra, że w Zbliżeniach dowala posłowi Hocowi. Nie twierdzę, że zrobił to sam poseł Hoc, z tekstów reporta wynika, że byli to ludzie, z posłem kojarzeni, stąd jego rozgoryczenie. Skarga spowodowała prawdopodobnie wstrzymanie emisji Zbliżeń.
W życiu nie sugerowałem, że TY, czy poseł Hoc twierdziliście, że poseł jest atakowany w Zbliżeniach. Wręcz przeciwnie. Uważam, że jesteście Bogu ducha winni.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez report » piątek, 15 wrz 2006, 20:26

ostatni raz piszę : Cz.H - jest spokojnym posłem - ale to się nie wszystkim podoba - więc wymyslono wojenkę, prowokacje i manipulacje - załatwili to nie pisowcy - i trzeba im pogratulować, skutecznie odsunęli posła na drugi plan - chyba był za mało krwiożerczy... posła bardzo szanuję i myslę, że da sobie radę także bez zbliżeń - które komuś bardzo przeszkadzają...
report
 

Postprzez Nemezis-kg » piątek, 15 wrz 2006, 23:29

Ale jaja! Czy nadal mamy czasy cenzury???????? :shock:
Nemezis-kg
Dyskutant
 
Posty: 150
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 13:02
Lokalizacja: zza styksu

Postprzez report » sobota, 16 wrz 2006, 09:47

Nemezis-kg napisał(a):Ale jaja! Czy nadal mamy czasy cenzury???????? :shock:


to nie cenzura to polityczna walka - kiepskich lotów...
report
 

Postprzez mauritus » sobota, 16 wrz 2006, 13:56

report napisał(a):ostatni raz piszę : Cz.H - jest spokojnym posłem - ale to się nie wszystkim podoba - więc wymyslono wojenkę, prowokacje i manipulacje - załatwili to nie pisowcy - i trzeba im pogratulować, skutecznie odsunęli posła na drugi plan - chyba był za mało krwiożerczy... posła bardzo szanuję i myslę, że da sobie radę także bez zbliżeń - które komuś bardzo przeszkadzają...


To w kańcu kto i co, cenzura jest wszędzie.
mauritus
Terminator
 
Posty: 723
Dołączył(a): sobota, 16 wrz 2006, 11:33

Postprzez report » sobota, 16 wrz 2006, 16:27

dostałem zakaz mówienia na ten temat
report
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości