Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » piątek, 9 cze 2006, 22:14

cichy napisał(a):
Flo napisał(a):jasne mozna krytkowac, ale trzeba byc konsekwentnym. Albo krytykujesz caly czas albo kibicujesz.


krytukujesz jak popelniaja bledy, jak graja dobrze - chwalisz. kibicowanie to nie slepa wiara...takie jest moje zdanie


dobra napisze na spokojnie

Slabo grali, zepsuli kupe akcji, mozna ich krytykowac ALE....pisanie, mowienie "Polska do domu" "Polska nie nadaje sie na mundial" po pierwszym meczu swiadczy o glupocie piszacych, mowiacych prawda?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » piątek, 9 cze 2006, 22:15

McCool napisał(a):
Flo napisał(a):
McCool napisał(a):Trzeba być ociemniałym żeby nie skrytykować gry Polaków. Niech pokażą klasę.


pokaz klase i przestan [beeeep] bo glowa boli chlopie

Stary, swoje zdanie wyrażam. A Tobie radze wziac aspirynke, skoro głowa boli.


do starego mow stary, ja jestem w kwiecie wieku
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » piątek, 9 cze 2006, 22:16

To ja też sobie daruje pisanie tu, bo mnie [beeeeep]...

Najlepiej napisać "Polacy do domu" pfff... żenada...

A krytykować można- ale w inny sposób- zagrali źle- owszem, ale teksty w stylu, że powinni na paraolimpiadzie występować albo pakować się do domu przyprawiają mnie o mdłości, to był pierwszy mecz- jeszcze 2 zostały... a chyba niektórzy mają inna definicję "krytyki" niż ja... Pfff...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez kamila » piątek, 9 cze 2006, 22:17

Jak widziałam miny moich chłopaków to mi sie szkoda zrobiło, ich oczywiście, jak wróciłam do domu i wysłuchałam taty co ma dopowiedzenia, też mi się szkoda zrobiło, go oczywiście, ale taki jest sport, raz się wygrywa raz przegrywa :lol: . Choć uważam, że nie grali źle chłopaki, serio, być może sie nie znam, ale groźne akcje były :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez McCool » piątek, 9 cze 2006, 22:17

Flo napisał(a):
McCool napisał(a):
Flo napisał(a):
McCool napisał(a):Trzeba być ociemniałym żeby nie skrytykować gry Polaków. Niech pokażą klasę.


pokaz klase i przestan [beeeep] bo glowa boli chlopie

Stary, swoje zdanie wyrażam. A Tobie radze wziac aspirynke, skoro głowa boli.


do starego mow stary, ja jestem w kwiecie wieku

Dobrze sie z tym czujesz? :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Martius » piątek, 9 cze 2006, 22:17

Flo napisał(a):
cichy napisał(a):
Flo napisał(a):jasne mozna krytkowac, ale trzeba byc konsekwentnym. Albo krytykujesz caly czas albo kibicujesz.


krytukujesz jak popelniaja bledy, jak graja dobrze - chwalisz. kibicowanie to nie slepa wiara...takie jest moje zdanie


dobra napisze na spokojnie

Slabo grali, zepsuli kupe akcji, mozna ich krytykowac ALE....pisanie, mowienie "Polska do domu" "Polska nie nadaje sie na mundial" po pierwszym meczu swiadczy o glupocie piszacych, mowiacych prawda?



flo duzo dzisiaj wypiłeś bo za przeproszenie [beeeep] totalne głupoty albo przezywasz te mistrzostwa jak potencjalna sraczke !!
chłopie tak samo mogę powiedzieć ze osoby ktore wierzą w sukces polskiej ekipy są głupie
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Flo » piątek, 9 cze 2006, 22:17

i spokoj ma tu byc!!!! :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » piątek, 9 cze 2006, 22:18

Martius napisał(a):
Flo napisał(a):
cichy napisał(a):
Flo napisał(a):jasne mozna krytkowac, ale trzeba byc konsekwentnym. Albo krytykujesz caly czas albo kibicujesz.


krytukujesz jak popelniaja bledy, jak graja dobrze - chwalisz. kibicowanie to nie slepa wiara...takie jest moje zdanie


dobra napisze na spokojnie

Slabo grali, zepsuli kupe akcji, mozna ich krytykowac ALE....pisanie, mowienie "Polska do domu" "Polska nie nadaje sie na mundial" po pierwszym meczu swiadczy o glupocie piszacych, mowiacych prawda?



flo duzo dzisiaj wypiłeś bo za przeproszenie [beeeep] totalne głupoty albo przezywasz te mistrzostwa jak potencjalna sraczke !!
chłopie tak samo mogę powiedzieć ze osoby ktore wierzą w sukces polskiej ekipy są głupie


glupi ten ktory glupio robi
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Roman » piątek, 9 cze 2006, 22:18

do końca moich dni będę Szpakowskiego kojarzył z tekstami typu: "nasi nie mogą się załamać", "nic się nie stało", "trzeba do końca wierzyć, bo w piłce wszystko jest możliwe"

jak on komentuje to nigdy ważnych meczy nie wygrywamy (no dobra, prawie nigdy)

nawet "panie Turek, kończ pan mecz" to ktoś inny krzyczał
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Pirat_kg » piątek, 9 cze 2006, 22:19

eh no co jeden mecz w plecy ale zawsze jest szansa że reszte wygramy.....
Avatar użytkownika
Pirat_kg
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 18:09

Postprzez Mafi » piątek, 9 cze 2006, 22:19

To ja napiszę: Szpakowski do domu! A nie Polacy...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Pirat_kg » piątek, 9 cze 2006, 22:21

Mafi napisał(a):To ja napiszę: Szpakowski do domu! A nie Polacy...

tak juz lepiej będzie
Avatar użytkownika
Pirat_kg
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 18:09

Postprzez McCool » piątek, 9 cze 2006, 22:21

Mafi napisał(a):To ja też sobie daruje pisanie tu, bo mnie [beeeeep]...

Najlepiej napisać "Polacy do domu" pfff... żenada...

A krytykować można- ale w inny sposób- zagrali źle- owszem, ale teksty w stylu, że powinni na paraolimpiadzie występować albo pakować się do domu przyprawiają mnie o mdłości, to był pierwszy mecz- jeszcze 2 zostały... a chyba niektórzy mają inna definicję "krytyki" niż ja... Pfff...

Żałoba w Polsce i tyle. Skoro z Ekwadorem dostalismy po pośladkach, to co będzie z Niemcami? Ciężko tutaj mieć nadzieję.

Ps. Wybacz Mafi, ze moja "definicja krytyki" nie przypasowała do Twojego wysublimowanego gustu.

W ogole odnajduje analogie z Korei. W grupie tez mielismy gospodarza i tez w pierwszym meczu 2:0 dostalismy haha.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Mafi » piątek, 9 cze 2006, 22:25

Zjeżdżaj mi z tekstami o "wysublimowanym guście" albo o tym, że nasi na praolimpiadzie powinni występować!
Krytykuj sobie- ale grę- i w TYM meczu a nie... i przegraliśmy i co? Ktoś przegrać musiał! Przed nami jeszcze 2 mecze i tam trzeba dać z siebie 200%. Jesoo... chłopcze, nie drażnij mnie już i nie pisz nic do mnie, ok?

Żałoba? po jednym przegranym meczu?
Możesz sobie nie mieć nadzieji, mam to w de. szczerze mówiąc, ale z drużyną się jest i w wygranej i w przegranej... idź mi...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez kamila » piątek, 9 cze 2006, 22:26

Mafi, zaparz sobie meliskę :przytul:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości