cichy napisał(a):Flo napisał(a):jasne mozna krytkowac, ale trzeba byc konsekwentnym. Albo krytykujesz caly czas albo kibicujesz.
krytukujesz jak popelniaja bledy, jak graja dobrze - chwalisz. kibicowanie to nie slepa wiara...takie jest moje zdanie
dobra napisze na spokojnie
Slabo grali, zepsuli kupe akcji, mozna ich krytykowac ALE....pisanie, mowienie "Polska do domu" "Polska nie nadaje sie na mundial" po pierwszym meczu swiadczy o glupocie piszacych, mowiacych prawda?

. Choć uważam, że nie grali źle chłopaki, serio, być może sie nie znam, ale groźne akcje były 


