[ Dodano: 2005-06-19, 22:19 ]

kurczaczek napisał(a):Ja, wysocy mężczyźnii lody truskawkowe.
To jest to co kurczaczki kochają najbardziej

ZAINTERESOWANA napisał(a):kurczaczek napisał(a):Ja, wysocy mężczyźnii lody truskawkowe.
To jest to co kurczaczki kochają najbardziej
Nie tylko kurczaczki...![]()
![]()
Cieszę się że nie jestem sama 
) ... o ile to wypali, bo póki co to są z tym takie same problemy jak ze zlotem
...... to już trzeci termin
...... i jak tu nie być pesymistycznie nastawionym do świata

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości