
pozniej robi sie zdecydowanie ciekawiej

Sylwia napisał(a):groszeq napisał(a):No właśnie, co to za dyskotekaJa strajkuję
Przecież o 21 jeszcze bedzie jasno i w dodatku w piątek
![]()
proponuję tupnąć nogą
Ja się nie zgadzam
święto godne zapamiętania ! Impreza w koperniku hehehhehe

Mariol napisał(a):Groszeq proszę cię przestań tupać już...głowa mnie rozbolała od tego chałasu...![]()
![]()
Ach... cóż to będzie za święto zobaczyć w tych czerwonych murach absolwentów tej naszej szkoły...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości