1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mariol » środa, 1 cze 2005, 14:42

tak...taka dyskoteka jak dla dzieci z podstawówki...pewnie tylko do 21:00 będzie trwała... ;/
Mariol
 

Postprzez groszeq » środa, 1 cze 2005, 16:31

No właśnie, co to za dyskoteka :x Ja strajkuję :!: Przecież o 21 jeszcze bedzie jasno i w dodatku w piątek ;/ Ech... życie jest trudne w szkole :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » środa, 1 cze 2005, 16:35

w końcu jesteśmy dziećmi... jak obchodzimy dzień dziecka...
i wcześnie musimy iść spać... :roll: :lol: :lol: :lol:
Mariol
 

Postprzez groszeq » środa, 1 cze 2005, 16:39

Widać jestem bardzo niegrzeczną dziewczynką bo chodzę stanowczo zaaa póóóóóźno spać :twisted: i wolałabym mnieć dyskoteke do północy :wink: ... ale nie załamuje się - wakacje za miesiąc :roll:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » środa, 1 cze 2005, 16:51

Pamiętaj o imprezce jeszcze przed wakacjami... :D :D :D

Tak czy inaczej nawet gdyby dyskoteka była do 22:00 <jak zawsze była> to i tak jasno będzie wracać... :?
A o tym żeby była do północy w szkole to sobie możemy pomarzyć... :P :roll:
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 1 cze 2005, 18:07

no to dziewczynki drogie zrobcie tak: szkolna dyskoteka jest tylko rozgrzewka lub wymowka do wyjscia :lol: pozniej robi sie zdecydowanie ciekawiej :P

ps-u nas powstaje jakis profil przyrodniczy?? :shock:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » środa, 1 cze 2005, 18:56

eeeeeeee..... robaczki będą nam do naszego "kochanego"< :D > budynku znosić :help:

A imprezkę dalej sobie... <mam nadzieję> bujnie rozwiniemy po wyjściu ze szkoły... :lol: :twisted:
Mariol
 

Postprzez Sylwia » środa, 1 cze 2005, 19:44

groszeq napisał(a):No właśnie, co to za dyskoteka :x Ja strajkuję :!: Przecież o 21 jeszcze bedzie jasno i w dodatku w piątek ;/

proponuję tupnąć nogą
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez groszeq » środa, 1 cze 2005, 20:07

Sylwia napisał(a):
groszeq napisał(a):No właśnie, co to za dyskoteka :x Ja strajkuję :!: Przecież o 21 jeszcze bedzie jasno i w dodatku w piątek ;/

proponuję tupnąć nogą



Masz rację TUP TUP TUP TUP :!: Ja się nie zgadzam
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Rymek_Hunter » środa, 1 cze 2005, 20:30

Jak nie będę na noc w Radzikowie, to normlanie wpadnę :D święto godne zapamiętania ! Impreza w koperniku hehehhehe :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mariol » środa, 1 cze 2005, 21:13

Groszeq proszę cię przestań tupać już...głowa mnie rozbolała od tego chałasu... :wink: :lol:
Ach... cóż to będzie za święto zobaczyć w tych czerwonych murach absolwentów tej naszej szkoły... :lol:
Mariol
 

Postprzez Sylwia » środa, 1 cze 2005, 21:18

myślisz, że przyjdą?
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Mariol » środa, 1 cze 2005, 23:50

kto wie kto wie...?? może ich wiatr zawieje w nasze strony... :P
Mariol
 

Postprzez groszeq » czwartek, 2 cze 2005, 18:42

Mariol napisał(a):Groszeq proszę cię przestań tupać już...głowa mnie rozbolała od tego chałasu... :wink: :lol:
Ach... cóż to będzie za święto zobaczyć w tych czerwonych murach absolwentów tej naszej szkoły... :lol:


Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Rymek_Hunter » piątek, 3 cze 2005, 10:04

Gdyby nie grypa też bym przyszedł :D
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości