Ceny benzyny

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Koala » poniedziałek, 14 sie 2006, 11:24

a ja mam osiołka znaczy sie muuuuła siakies 54kW

4.09 za litr Diesla !! KUTWA
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez ewe » środa, 16 sie 2006, 08:24

Ostatnio widzę ,że najtańsze paliwko jest w malutkiej stacji na terenie bazy STW ,na Radzikowie
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez ewe » środa, 16 sie 2006, 08:26

P.S. Jakie to piękne zdanie : do pełna proszę . Szkoda , że u nas tak mało kierowców tak może powiedzieć
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez ewe » środa, 16 sie 2006, 09:21

Byłem ostatnio w Norwegii i nauczyłem się częsciej korzystać z rowerku . W Kołobrzegu w sezonie jak znalazł, bez nerwów ,bez stresów cały czas do przodu. Tylko tych tras ciągle za mało
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez mk97 » środa, 16 sie 2006, 12:15

Witam.
Myślę , że Panowie powinni poczytać trochę fachowej prasy na ten temat , gdzie przeprowadzono bardzo dużo testów z różnymi "ulepszaczami" w benzynie typu
V-pawer. :lol:
mk97
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 14 sie 2006, 10:07

Postprzez Martius » środa, 16 sie 2006, 12:39

v-power
tylko to tankuje
i auto mniej pali
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Martius » środa, 16 sie 2006, 18:43

Redakcja "Auto ŚWIATA" miała możliwość przyglądania się od początku próbom długodystansowym nowej benzyny. W testach uczestniczył samochód Toyota Carina ze specjalnie przekonstruowanym układem paliwowym.
Dwa cylindry silnika zasilane były normalną etyliną, natomiast dwa pozostałe nowym paliwem Shell V-Power. Wszystkie zawory były zabrudzone jak po normalnej kilkunastotysięcznej eksploatacji. Po przejechaniu dystansu 1,6 tys. km silnik rozebrano i poddano oględzinom. Na obu zaworach pochodzących z cylindrów zasilanych normalną benzyną znajdował się nadal gruby osad, natomiast zawory z cylindrów zasilanych Shell V-Power były czyste i gładkie.
Ta unikatowa mieszanka dodatków uszlachetniających zawarta w nowej etylinie może usunąć (wg producenta) nawet do 80 proc. zanieczyszczeń eksploatacyjnych powstałych w wyniku stosowania tradycyjnego paliwa, a także zapobiec tworzeniu i osadzaniu się nowych. Zmniejszenie ilości tych osadów pozwala na uzyskanie optymalnej proporcji paliwa do powietrza oraz wzrost efektywności zasysania mieszanki w silniku. Badania laboratoryjne przeprowadzone przez firmę Shell dowodzą, że silnik oczyszczony w ten sposób może osiągnąć do 10 proc. większą moc w porównaniu z jednostką zanieczyszczoną.
Etylina Shell V-Power została przygotowana do nowych silników (co jest szczególnie zalecane), jak i do aut kilkuletnich.
Dariusz Kowalczuk
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Staszek » środa, 16 sie 2006, 19:19

\ON/ 4.12 zł/litrΦ
Avatar użytkownika
Staszek
Bywalec
 
Posty: 30
Dołączył(a): czwartek, 6 lip 2006, 22:39
Lokalizacja: bezdomny

Postprzez ewe » czwartek, 17 sie 2006, 07:46

Jak się chcecie ścigać to tankujcie sobie paliwo lotnicze . A tu ludzie maja stare zyluchy , 10 i więcej letnie i one jeżdżą na wszystkim /diesle/
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez ewe » czwartek, 17 sie 2006, 08:39

were napisał(a):jak sie ma zylucha to się nie wypowiada na temat jakości benzyny ( a szczególnie diesla - temat dotyczy cen benzyny a nie ON ).

proszę czytać dokładnie posty aby zrozumieć ich treść ( tak na przyszłość ).


Chłopie jesteś nieprzytomny ? Sam przecież wcześniej piszesz o dieslach .Poza tym było juz wiele postów o ON i to dużych. Więc czytaj dokładnie posty (tak na pzryszłość)

I co ty możesz wiedziec o jakości benzyn na stacjach . Widać ,że mało tankujesz i jeszcze nie "przewiozłes sie" na tankowaniu w stacjach znanych firm.
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości