
ptaku napisał(a):Ktoś pamięta jeszcze o proponowanym przez Flo terminie następnego ogniska, który przypada w tą sobotę? ...
MadziUlka napisał(a):ptaku napisał(a):Ktoś pamięta jeszcze o proponowanym przez Flo terminie następnego ogniska, który przypada w tą sobotę? ...
a nie moze ono sie odbyc tak w weekend po 10 sierpnia jakos?
sprzyjemnoscia bym sie tez pojawila a wtedy akurat wracam..

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości