rysio napisał(a):rozbroić bombę tu trzeba
to jest też ciekawe, fajna zabawa...
wczoraj w desperacji szukając pomocy do tych rebusów znalazłem tę zabawę, pójdźcie sobie i też się pogłówcie
rysio napisał(a):ale machina
to dopiero łamigłówka

rysio napisał(a):rozbroić bombę tu trzeba
to jest też ciekawe, fajna zabawa...
wczoraj w desperacji szukając pomocy do tych rebusów znalazłem tę zabawę, pójdźcie sobie i też się pogłówcie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości