Agnesmiło mi Cię poznać.....

kulA napisał(a):Agnes a gdzie dokladnie bylas bo ja tez wlasnie z kaszebow wrocilem, dawno sie nie ujawnialem wiec pokaze wam moj profil
http://img86.imageshack.us/my.php?image=hpim04726oc.jpg
:) bylo bosko

TISAJA napisał(a):skorpion Hehehhee...jesteś baaardzo podobny do jednego kołobrzeskiego"dziennikarza".....no podobieństwo uderzające...![]()

WZT napisał(a):TISAJA napisał(a):kulA , WzT.....a wy na jakimś zebraniu tak grzecznie siedzicie??
nie to bylo ognisko z okazji zakonczenia wakacjiale niektore osobniki jeszcze je maja
O czym ty myślisz Kamila szkoła się zaczęła trzeba się uczyć a nie tFardymi ...kamila napisał(a):kula, fajny masz ten fryz, ale jaki on był tFardy, wyżelowany jak trza!, hehe
.kamila napisał(a):kula, fajny masz ten fryz, ale jaki on był tFardy, wyżelowany jak trza!, hehe
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości