Serdecznie graaaatuluję.
Marta, mozesz byc z siebie dumna
).

WZT napisał(a):ALe sie dzisiaja wkur[beeeeep] na moja szkole :
Powod w moejj szkole zostala wydana gazeta studencka w ktorej znalazlem swoej zdjecie ktore robilem-tylko szkoda ze nigdzie nie zaznaczyli czyje sa to zdjecia....a na dobitke dostalem ksiazke wydana z okazji wmurowania kamienia wegielnego.... gdzie tez sie pokazaly moje zdjecia.... tylko ze juz podpisane innym nazwiskiem i imieniem....
Ta szkola zaczyna mnie wkur[beeeeep]...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości