ZAINTERESOWANA napisał(a): Dlaczego masz tak dużo wolnego?
WZT napisał(a):
- Kod: Zaznacz cały
Spędziłam trzy noce w tej świątyni. To był najgorszy okres mojego życia. Tragedia. 4 trzyosobowe pokoje połaczone ze sobą jednym kibelkiem i jednym prysznicem (bez drzwi, a jedynie z kotarką, którą wiatr podwiewał ... do tego w przejściu ... wszyscy się tam kręcili)
Gdzie takie sa super warunki?!
WZT napisał(a):Gdybys widziala ja w jakich warunkach mieszkam/mieszkalem to bys sie tak nie dziwila.....
.... 
Olga napisał(a):WZT napisał(a):
- Kod: Zaznacz cały
Spędziłam trzy noce w tej świątyni. To był najgorszy okres mojego życia. Tragedia. 4 trzyosobowe pokoje połaczone ze sobą jednym kibelkiem i jednym prysznicem (bez drzwi, a jedynie z kotarką, którą wiatr podwiewał ... do tego w przejściu ... wszyscy się tam kręcili)
Gdzie takie sa super warunki?!
Toruń, Dom Studencki nr 9; przynajmniej na parterze tak jest ale z tego co się zorientowałam to cały budynek oferuje takie luksusy.
wiec nie zalamuj sie... musisz zwiedzic wszystkie
... (a 5tka jest najfajniesza!
)NataliaW napisał(a):Dlaczego te zajęcia sa tak wcześnie....?![]()
![]()
Zajęcia informatyki: Facet chodzi i mówi, a wszyscy robią co chcą....

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości