studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez ZAINTERESOWANA » poniedziałek, 17 paź 2005, 22:15

Olga, aż się wystraszyłam tego co napisałaś... Dlaczego masz tak dużo wolnego?
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » poniedziałek, 17 paź 2005, 22:29

ZAINTERESOWANA napisał(a): Dlaczego masz tak dużo wolnego?

No wiesz ... zaoczne. Wykłady miałam mieć niby co dwa tygodnie ale ustalili inaczej. Raz mam trzy tygodnie przerwy, innym razem dwa tygodnie przerwy, a czasem mam wykłady co tydzień przez cały miesiąc.
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olga » poniedziałek, 17 paź 2005, 22:31

WZT napisał(a):
Kod: Zaznacz cały
Spędziłam trzy noce w tej świątyni. To był najgorszy okres mojego życia. Tragedia. 4 trzyosobowe pokoje połaczone ze sobą jednym kibelkiem i jednym prysznicem (bez drzwi, a jedynie z kotarką, którą wiatr podwiewał ... do tego w przejściu ... wszyscy się tam kręcili)

Gdzie takie sa super warunki?!

Toruń, Dom Studencki nr 9; przynajmniej na parterze tak jest ale z tego co się zorientowałam to cały budynek oferuje takie luksusy.
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olga » poniedziałek, 17 paź 2005, 22:47

WZT napisał(a):ja bylem w paru akademikach i mi sie tam bardzo podobalo!

:lol: :lol: :doh:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Olga » poniedziałek, 17 paź 2005, 22:58

WZT napisał(a):Gdybys widziala ja w jakich warunkach mieszkam/mieszkalem to bys sie tak nie dziwila.....

no ok .. dobra ... nie wiem ... nie widziałam :)
Ale dla mnie koszmarem jest kiedy nie mogę sie umyc bo po wspólnej łazience z prysznicem bez zamknięcia kręci mi sie 9 obcych, pijanych facetów, którzy rzygają gdzie popadnie i nie reaguja na słowa 'nie wchodzić' ;/ .... :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Sato » wtorek, 18 paź 2005, 00:31

Olga napisał(a):
WZT napisał(a):
Kod: Zaznacz cały
Spędziłam trzy noce w tej świątyni. To był najgorszy okres mojego życia. Tragedia. 4 trzyosobowe pokoje połaczone ze sobą jednym kibelkiem i jednym prysznicem (bez drzwi, a jedynie z kotarką, którą wiatr podwiewał ... do tego w przejściu ... wszyscy się tam kręcili)

Gdzie takie sa super warunki?!

Toruń, Dom Studencki nr 9; przynajmniej na parterze tak jest ale z tego co się zorientowałam to cały budynek oferuje takie luksusy.

9tka jest faktyczne deczko [beeeep]... te podwoje pokoje i jenda lazeinka to jakis architektoniczny wybryk, do tego straszny tam syf... ale trafilas najgorzej ze wszystkich... nie pamietam jak jest w 11 czy innych pobliskich 9tce, ale w akademikach 1,2,3,5,6 jest juz normalnie... we wszystkch nocowalem wiec troszku wiem :) wiec nie zalamuj sie... musisz zwiedzic wszystkie :D... (a 5tka jest najfajniesza! :drunk:)
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez cichy » wtorek, 18 paź 2005, 08:20

NataliaW napisał(a):Dlaczego te zajęcia sa tak wcześnie....? [smilie=wacko.gif] :huh:

Zajęcia informatyki: Facet chodzi i mówi, a wszyscy robią co chcą.... :twisted:

bierz przyklad np. z Lixena i innych studentow, naucz sie wstawac o 11 na zajecia o 8 :)
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 18 paź 2005, 09:36

slonkokg napisał(a):Jutro obrona :ciezar: [smilie=strongbench.gif] :cwaniak:

Trzymam kciuki :spoko: Połam język :P :wink:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Easy Rider » wtorek, 18 paź 2005, 09:45

z całym wielkim szacunkiem Report - ale g...o mnie to obchodzi :D
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości