1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 22 kwi 2005, 22:19

to moze dajcie sciagi a ja z nich cale bukiety papierowych kwiatkow-tulipanow porobie :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » piątek, 22 kwi 2005, 22:21

w srodku tygodnia do szkoly nie przychodzisz

no cóż prawie cały tydzień wolny a tu trzeba właśnie w środę tylko przyjść do szkoły... ;/


no wlasnie drodzy maturzysci...jakie kwiatki chcecie? brak was na szkolnych korytarzach wiec nawet o ladne kwiatki moge sie postarac


podpisuję się pod tym pytaniem i ofertą ładnych kwiatków... :)

i lepiej zeby te kwiatki byly ladne

no....a jak kwiatki nie beda ladne....

To napiszcie na jakie kwiatki chcielibyście spoglądać na swoich ławeczkach...

[ Dodano: 2005-04-22, 23:23 ]
to moze dajcie sciagi a ja z nich cale bukiety papierowych kwiatkow-tulipanow porobie


MŁODA nauczysz mnie je (tulipany) robić to tobie pomogę ...
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 22 kwi 2005, 22:24

nie mow do mnie 'mloda' :shock:
kwiatki sa opatentowane-mozesz lodyzki najwyzej porobic :lol: :wink:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez MeYa » piątek, 22 kwi 2005, 22:26

Mariol napisał(a):no cóż prawie cały tydzień wolny a tu trzeba właśnie w środę tylko przyjść do szkoły... ;/

hmmm......zbuntuj sie. Poprowadz mlodych ku lepszemu zyciu :) stan na czele rewolucji :D

tylko.....kto wtedy Wam bedzie lawki nosil?? :twisted:

co do kwiatkow to Redlovebloodgirl ma fantastyczny pomysl :D :twisted: :twisted:
Ostatnio edytowano piątek, 22 kwi 2005, 22:28 przez MeYa, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Mariol » piątek, 22 kwi 2005, 22:28

nie mow do mnie 'mloda'


Kiedyś ty młodsza jest ode mnie...

[ Dodano: 2005-04-22, 23:36 ]
Poprowadz mlodych ku lepszemu zyciu stan na czele rewolucji


...hmmmm..... czy ja wiem.... chyba nie nadaję sie na przywódcę...

[ Dodano: 2005-04-22, 23:42 ]
redlovebloodgirl napisał(a):kwiatki sa opatentowane-mozesz lodyzki najwyzej porobic :lol: :wink:


no wiesz... jestem chętna do pomocy... :P
Mariol
 

Postprzez MeYa » piątek, 22 kwi 2005, 23:30

Mariol napisał(a):
nie mow do mnie 'mloda'

Kiedyś ty młodsza jest ode mnie...


aale fajna inwersja :lol: nadala patetyczny ton wypowiedzi :D
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Falbor » piątek, 22 kwi 2005, 23:35

a jak wogole ida matury ustne uczniom naszej szkoly? :) z tego co mi wiadomo to wszystkim (no prawie wszystkim) poszło dobrze, nikt nie narzeka... :)

angieslki mam juz za soba, nie narzekam na wyniki :P :) dziekuę bardzo mojej Ukochanej ze mi towarzyszyla :) kocham Cie Meyeczka :zakochany: :* :serce:
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez MeYa » piątek, 22 kwi 2005, 23:39

Falbor napisał(a):a jak wogole ida matury ustne uczniom naszej szkoly? :) z tego co mi wiadomo to wszystkim (no prawie wszystkim) poszło dobrze, nikt nie narzeka... :)

angieslki mam juz za soba, nie narzekam na wyniki :P :) dziekuę bardzo mojej Ukochanej ze mi towarzyszyla :) kocham Cie Meyeczka :zakochany: :* :serce:


primo: maturka ustna idzie dobrze...ale przeciez Ty wiesz to lepiej niz ja :D
secundo : nie za ma co....:*
tercio: z mojego avatara nic nie emanuje....glodnemu chleb na mysli :lol: :lol: pogadamy o tym jutro :P


DO POSTA PONIZEJ: teraz nie sciemniaj. juz ty wiesz dobrze kto i co i kiedy :P
no....energia zyciowa emanuje :D
Ostatnio edytowano piątek, 22 kwi 2005, 23:42 przez MeYa, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Falbor » piątek, 22 kwi 2005, 23:41

MeYa napisał(a):
Falbor napisał(a):a jak wogole ida matury ustne uczniom naszej szkoly? :) z tego co mi wiadomo to wszystkim (no prawie wszystkim) poszło dobrze, nikt nie narzeka... :)

angieslki mam juz za soba, nie narzekam na wyniki :P :) dziekuę bardzo mojej Ukochanej ze mi towarzyszyla :) kocham Cie Meyeczka :zakochany: :* :serce:


primo: maturka ustna idzie dobrze...ale przeciez Ty wiesz to lepiej niz ja :D
secundo : nie za ma co....:*
tercio: z mojego avatara nic nie emanuje....glodnemu chleb na mysli :lol: :lol:


a kto powiedzial ze cos emanuje? :) :) :) :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez Morland » sobota, 23 kwi 2005, 08:52

Te matury są chyba jakieś oszukane.. Wszyscy zdają i to z tak dobrymi wynikami.. :>
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez redlovebloodgirl » sobota, 23 kwi 2005, 10:18

Morland napisał(a):Te matury są chyba jakieś oszukane.. Wszyscy zdają i to z tak dobrymi wynikami.. :>


to ja poprosze tez takie oszustwa na przyszly rok :lol:
morland-ty juz mysl nad kwiatkami dla mojego rocznika :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Morland » sobota, 23 kwi 2005, 10:50

redlovebloodgirl napisał(a):
Morland napisał(a):Te matury są chyba jakieś oszukane.. Wszyscy zdają i to z tak dobrymi wynikami.. :>


to ja poprosze tez takie oszustwa na przyszly rok :lol:
morland-ty juz mysl nad kwiatkami dla mojego rocznika :P

A chcesz kwiatki już w poniedziałek? :P
joke.. żadnych kwiatków nie kupuję.. nikomu :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez dziurawe kalesony » sobota, 23 kwi 2005, 11:09

Morland napisał(a):.. żadnych kwiatków nie kupuję.. nikomu :P


Mamusi albo babci kwiatków nigdy nie kupujesz ? :D
dziurawe kalesony
 

Postprzez Adit » sobota, 23 kwi 2005, 11:18

Morland napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):
Morland napisał(a):Te matury są chyba jakieś oszukane.. Wszyscy zdają i to z tak dobrymi wynikami.. :>


to ja poprosze tez takie oszustwa na przyszly rok :lol:
morland-ty juz mysl nad kwiatkami dla mojego rocznika :P

A chcesz kwiatki już w poniedziałek? :P
joke.. żadnych kwiatków nie kupuję.. nikomu :P


nikomu powiadasz? :> :]
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Morland » sobota, 23 kwi 2005, 11:19

Chodziło mi o to, że nie kupię nikomu kwiatów z okazji odejścia ze szkoły.. Dajcie mi spokój :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości