Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » niedziela, 5 mar 2006, 03:53

Nie udało mi się pójść spać o normalnej porze... :cry: Ale się starałam, a chęci też się liczą... :D
Dobranoc... albo dzień dobry, jak kto woli... a najfajniejsze jest to, że mnie się spać nie chce :D :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Olga » niedziela, 5 mar 2006, 04:27

jjiiihhhaaaaaaa :lol: To był bardzo przyjemny wieczór :-) Forumowicze to zdecydowanie bardzo dobre towarzystwo :-) Pora na mnie ......
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez yennefer » niedziela, 5 mar 2006, 04:27

to ja tez sie dołacze :D kolejna noc z rzedu ide spac nad ranem, hyh... dobranoc :papa: ;)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Didi » niedziela, 5 mar 2006, 04:30

wczesnie :D i na mnie pora
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » niedziela, 5 mar 2006, 05:58

DeeJay napisał(a):wczesnie :D i na mnie pora


czas wyjsc z domu :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olga » poniedziałek, 6 mar 2006, 05:34

oskary oskary i po oskarach :-) ..... nieco się rozczarowałam ale i tak warto było siedzieć :-) Teraz już jednak pora iść spać ....
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez sen » poniedziałek, 6 mar 2006, 07:43

Nie rozumiem tzw. "nocnych marków" , noc to najprzyjemniejsza pora do spania, no ewentualnie do baraszkowania. Ale żeby siedzieć całą noc i ślepić się w okno kompa, a potem przesypiać poranek.... toż to ślimacze życie :)
sen
Bywalec
 
Posty: 46
Dołączył(a): piątek, 24 lut 2006, 11:57
Lokalizacja: Ostpreussen

Postprzez Flo » poniedziałek, 6 mar 2006, 08:58

sen napisał(a):Nie rozumiem tzw. "nocnych marków" , noc to najprzyjemniejsza pora do spania, no ewentualnie do baraszkowania. Ale żeby siedzieć całą noc i ślepić się w okno kompa, a potem przesypiać poranek.... toż to ślimacze życie :)


zgodze sie :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olga » poniedziałek, 6 mar 2006, 16:42

'Ślimacze życie'? A co to za róznica czy ja się położę o 23.00 i wstanę np. o 8.00 czy położę o 4.00 i wstanę o 13.00? Na to samo wychodzi ... ślimacze życie byłoby wtedy gdybym przesypiała np. 18h/24h. Często jest tak, że śpię tylko 4 - 5h na dobę. Nie ma tu nic ze 'ślimakowatości' :p Dla mnie to właśnie noc jest najlepszą porą na funkcjonowanie, nocą się najlepiej czuję ... nie muszę siedzieć przed kompem - mogę czytać książkę, uczyć się, imprezować, iść na spacer, ogladać TV ... w nocy robię to co inni robią w dzień. Poza tym 'nocnego marka' mam w genach :-)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kamila » wtorek, 7 mar 2006, 22:59

nie, idę spać ten dzień był/jest nadal, dziwny :lol: , najadłam się szaleju czy co? :mg:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » środa, 8 mar 2006, 09:46

Achaja napisał(a):to zaczyna być obłęd ;) - pisałam wczoraj na ShoutBoxie, a potem śniło mi się, że piszę i po 24.00 się obudziłam i zasnęłam ok 3.00 :(


Raz mi sie zdarzyło to samo, tylko, że jeszcze bardziej porypane, ale szkoda gadać, śmiac mi się chce jak sobie przypomne ;p :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » środa, 8 mar 2006, 11:54

Olga napisał(a):'Ślimacze życie'? A co to za róznica czy ja się położę o 23.00 i wstanę np. o 8.00 czy położę o 4.00 i wstanę o 13.00? Na to samo wychodzi ... ślimacze życie byłoby wtedy gdybym przesypiała np. 18h/24h. Często jest tak, że śpię tylko 4 - 5h na dobę. Nie ma tu nic ze 'ślimakowatości' :p Dla mnie to właśnie noc jest najlepszą porą na funkcjonowanie, nocą się najlepiej czuję ... nie muszę siedzieć przed kompem - mogę czytać książkę, uczyć się, imprezować, iść na spacer, ogladać TV ... w nocy robię to co inni robią w dzień. Poza tym 'nocnego marka' mam w genach :-)


tu sie bardziej rozchodzi co robisz do tej 4 :P Czyli siedzenie przy kompie zamiasta spania albo bzykania :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości