
U-S napisał(a):Na tym drugim meczu też zasnęłam. Jak się obudziłam i moja druga połowa powiedziała mi jaki jest wynik to szczena mi opadła. Czy ktos przewidział taki scenariusz??
A tak w ogóle, jak myślicie, kto zostanie mistrzem świata?
piter_Radzikowo napisał(a):nie badz taki pewny ze portugalia latwo sobie poradzi z francja...

Sidney napisał(a):piter_Radzikowo napisał(a):nie badz taki pewny ze portugalia latwo sobie poradzi z francja...
francja zagrala dobrze tylko z hiszpania i brazylia i podejrzewam, ze ich dobre mecze sie wlasnie skonczyly![]()
a jak nie to karne i ricardo wszystko wybroni
A swoja droga racja, ludzie glowami w sciany walili po akcji z Brazylia i Anglia haha
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości