McCool napisał(a):no to teraz chopak sobie pomysli, ze nie dosc ze w gromku smierdzi to jeszcze uczniowie są mało towarzyscy i mało uprzejmi
cytując Romana...
kogo to obchodzi

slonkokg napisał(a):james napisał(a):w sobote oczywiscie cie nie zabraknie...wiec jak dalej nie bedziesz wiedziala to ci powiem
A co jest w sobote?O mamo. Strzelam - Wojtek?
..ale cichoooo 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 13 gości