Adit napisał(a):MeYa napisał(a):jak nie ma cenowej roznicy to ja bym wziela domek
cisza, spokoj...a jak chce sie impreze zrobic to sasiedzi nie krzycza
ja juz sie w nowym mieszkaniu zadomowilam wiec zycze i tobie powodzenia
Mamuuuuuuuuuuuuuuuuusia![]()
![]()
![]()
A ja sobie mieszkam w czterech duuuzych pokojach..
Juz miala pierwsze zaliczenie. Pan wykladowca skonczyl swoj 4-godzinny wyklad i po 5 min. mowi do nas z cudownym usmiechem na twarzy "W takim razie prosze wyciagnac teraz kartki. Ja ewentualnie sluze swoimi. Napiszemy zaliczenie z bierzacego materialu..."
nie placz kochanie
fajny ten twoj wykladowca...ja dopiero jutro zaczynam....i mam az 1,5 godziny lektoratu z laciny. i caly dzien wolny




![mbounce [smilie=mbounce.gif]](./images/smilies/mbounce.gif)

Pociąg 'do' Torunia o 5.28 rano
Dlaczego ja nie mogę autobusami jeźdźcić
