studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MeYa » niedziela, 2 paź 2005, 12:58

Adit napisał(a):
MeYa napisał(a):jak nie ma cenowej roznicy to ja bym wziela domek ;)
cisza, spokoj...a jak chce sie impreze zrobic to sasiedzi nie krzycza ;)
ja juz sie w nowym mieszkaniu zadomowilam wiec zycze i tobie powodzenia :)


Mamuuuuuuuuuuuuuuuuusia :cry: :cry: [smilie=baby.gif]


A ja sobie mieszkam w czterech duuuzych pokojach..
Juz miala pierwsze zaliczenie. Pan wykladowca skonczyl swoj 4-godzinny wyklad i po 5 min. mowi do nas z cudownym usmiechem na twarzy "W takim razie prosze wyciagnac teraz kartki. Ja ewentualnie sluze swoimi. Napiszemy zaliczenie z bierzacego materialu..." [smilie=mbounce.gif]



nie placz kochanie :]

fajny ten twoj wykladowca...ja dopiero jutro zaczynam....i mam az 1,5 godziny lektoratu z laciny. i caly dzien wolny :D
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » niedziela, 2 paź 2005, 13:13

Spokojne studiowanie i wynajmowanie pokoju nie jest mi pisane :lol: :lol:
Wszystko już miałam ustalone, zaplanowane, a tu bęc. Koleżanka z płaczem do mnie pisze, że jej stancja do niczego się nie nadaje i żebyśmy razem czegoś szukały :lol: :lol:
No to muszę nowych ogłoszeń szukać :doh:
Same problemy w tym moim krótkim życiu!!
Zazdroszczę wszystkim co już się zagnieździli w mieszkankach i mają spokój :cry: ....... :P
Ale przynajmniej już wiem, że pierwsze wykłady mam 08 - 09.10 :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kulA » niedziela, 2 paź 2005, 18:32

Adit napisał(a):
MeYa napisał(a):jak nie ma cenowej roznicy to ja bym wziela domek ;)
cisza, spokoj...a jak chce sie impreze zrobic to sasiedzi nie krzycza ;)
ja juz sie w nowym mieszkaniu zadomowilam wiec zycze i tobie powodzenia :)


Mamuuuuuuuuuuuuuuuuusia :cry: :cry: [smilie=baby.gif]

Peny Slonce nie bedzie tak zle :super:

A ja sobie mieszkam w czterech duuuzych pokojach..
Juz miala pierwsze zaliczenie. Pan wykladowca skonczyl swoj 4-godzinny wyklad i po 5 min. mowi do nas z cudownym usmiechem na twarzy "W takim razie prosze wyciagnac teraz kartki. Ja ewentualnie sluze swoimi. Napiszemy zaliczenie z bierzacego materialu..." [smilie=mbounce.gif]

zaliczenie to masz raczej na koniec semestru, ja juz na pierwszych cwiczeniach, ktore zaczely sie 30min po inauguracji, mialem kartkowke
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Budyn » poniedziałek, 3 paź 2005, 17:46

Moj dzisiejszy dzionek
wstalem rano pojechalem do miasta 1 pifko, zajecia organizacyjne po, kolejne 3 pifka......................., a jutro na 12:30 :P
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Adit » poniedziałek, 3 paź 2005, 18:50

kulA napisał(a):zaliczenie to masz raczej na koniec semestru, ja juz na pierwszych cwiczeniach, ktore zaczely sie 30min po inauguracji, mialem kartkowke


jak zwal tak zwal..
pewnie masz racje..ja na TYCH pojeciach jeszcze sie nie znam,ale wlasnie w ten sposob wyrazil sie Pan "wykladowca" :)
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 4 paź 2005, 08:33

NataliaW napisał(a):Jest milo-grupa sympatyczna, wykładowcy uśmiechnięci-normalnie sielanka.... [smilie=mml.gif] :roll:

W przytulnym mieszkanku muzyka gra jest do jedzenia makaron i zestaw przypraw ( smażony makaron+przyprawa do pizzy smakuje prawie jak pizza... :P :lol: )

Faaajnie jest........ :cwaniak: :hyhy:

Cieszę się, że Ci się podoba :wink: :D
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » wtorek, 4 paź 2005, 22:07

Jutro muszę wstać o 4.30 :shock: [smilie=slap.gif] Pociąg 'do' Torunia o 5.28 rano [smilie=rant.gif] :lol: :lol: Rewelacja :P
'do' - jest cudzysłów bo mam dwie przesiadki!! Połączenia są genialne :ranting: Dlaczego ja nie mogę autobusami jeźdźcić :cry:

Będę oglądać z koleżanką upatrzone mieszkanka.
08 - 09.10 pierwsze wykłady :D ... denerwuję się :zalamany:
Mam nadzieje, że 10.10.05 powrócę do Kołobrzegu juz tylko po to, aby zabrać stąd rzeczy i pożegnać się ze wszystkimi.

A póki co, mówię Wam wszystkim papa :papa:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez yennefer » wtorek, 4 paź 2005, 23:52

pierwszy dzien na uczelni? takowego dnia nie bylo - jakos bylo mi nie po drodze :P zreszta jak i pozostalym ludziom z mojej grupy, jak sie pozniej okazalo :lol:
a pierwszy dzien zajęc - hmmm, z ironia musze przyznac, ze stesknilam sie za tymi kolejkami przed ksero i dziekanatem :?
do tego caly dzien spedzilam na uczelni, a jutro zapowiada sie tak samo, masakra :twisted:

Olga, trzymaj sie w tym Toruniu :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości