chce mi sie jesc





Tisaja napisał(a):Dostajesz te herbatke.. tak ,jak chcesz.. lecz sasiad opuszcza z hukiem meble i tak Cie to zaskakuje,ze cała gorrrąca herbatka laduje na Twoich pieknych ciuchach.... i parzy Cie strasznie...
Chcę nie zgubic sie w Poznaniu

myśliwiec napisał(a):RUDA napisał(a):Masz to wszystko, ale reszte zycie spedzasz na bezludnej wyspie.. sama jak palec
Chce byc mlodsza
życzyłam sobie miłości... a do miłości trzeba dwojga, więc nie zniszczyłaś mi życzenia

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości