[zabawa] zniszcz zyczenie]

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez myśliwiec » poniedziałek, 25 wrz 2006, 21:26

masz takie, ale co z tego, skoro nigdy sie nie spelni

chce mi sie jesc ;)
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 25 wrz 2006, 21:40

bedziesz jesc, jesc i jesc...az w koncu nie bedziesz w stanie wstac bo bedziesz taaaaaaka gruba :oops:

chce prywatnego tira, ktory zawiezie moje rzeczy do krakowa :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 25 wrz 2006, 21:57

nie boli cie glowa..ale boli cie brzuch i w domu nie ma zadnych tabletek

chcialabym nie bac sie golebi :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez paxa » wtorek, 26 wrz 2006, 13:05

masz wielki talent do sportu , ale nikt tego nie docenia

chce miec świety spokoj
paxa
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 15 wrz 2006, 16:49

Postprzez myśliwiec » wtorek, 26 wrz 2006, 19:22

umierasz i masz mnostwo swietego spokoju

chce: milosci, zdrowia, szczescia, spokoju ducha, pieniedzy, pracy i wiele innych... i chce byc przy tym zywa i mloda ;)
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez RUDA » wtorek, 3 paź 2006, 21:46

Masz to wszystko, ale reszte zycie spedzasz na bezludnej wyspie.. sama jak palec :P

Chce byc mlodsza :lol:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tisaja » wtorek, 3 paź 2006, 21:50

Jesteś młodsza... i omija Cie przez to "miłość życia"

Chce ,żeby juz był piatek
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Eonica » wtorek, 3 paź 2006, 22:04

Jest już piątek, jednak jest to dla Ciebie fatalny dzień, wszystko co robisz nie udaje Ci się, do tego wszystkiego zaliczasz najgorszą klape świata po której nie masz odwagi pokazać twarzy na ulicy :P



Chcę aby ktoś zrobił mi pyszną herbatkę z cytrynką i postawił przede mną żebym mogła dogodnie ją wypić :)
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez Tisaja » wtorek, 3 paź 2006, 22:09

Dostajesz te herbatke.. tak ,jak chcesz.. lecz sasiad opuszcza z hukiem meble i tak Cie to zaskakuje,ze cała gorrrąca herbatka laduje na Twoich pieknych ciuchach.... i parzy Cie strasznie...

Chcę nie zgubic sie w Poznaniu :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez cichy » wtorek, 3 paź 2006, 22:25

Tisaja napisał(a):Dostajesz te herbatke.. tak ,jak chcesz.. lecz sasiad opuszcza z hukiem meble i tak Cie to zaskakuje,ze cała gorrrąca herbatka laduje na Twoich pieknych ciuchach.... i parzy Cie strasznie...

Chcę nie zgubic sie w Poznaniu :lol:

nie zgubilas sie w Poznaniu, ale mnie spotkalas :twisted: :P
chce byc juz w kg :wink: :roll:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez myśliwiec » środa, 4 paź 2006, 20:29

RUDA napisał(a):Masz to wszystko, ale reszte zycie spedzasz na bezludnej wyspie.. sama jak palec :P

Chce byc mlodsza :lol:


życzyłam sobie miłości... a do miłości trzeba dwojga, więc nie zniszczyłaś mi życzenia :doh:
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez RUDA » środa, 4 paź 2006, 20:32

myśliwiec napisał(a):
RUDA napisał(a):Masz to wszystko, ale reszte zycie spedzasz na bezludnej wyspie.. sama jak palec :P

Chce byc mlodsza :lol:


życzyłam sobie miłości... a do miłości trzeba dwojga, więc nie zniszczyłaś mi życzenia :doh:


to fajnie masz :P
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RUDA » środa, 4 paź 2006, 20:42

myśliwiec napisał(a):życzyłam sobie miłości... a do miłości trzeba dwojga, więc nie zniszczyłaś mi życzenia :doh:


chodzilo o to ze masz milosc -> czytaj faceta -> ktory zostal w cywilizacji a Ty sie kisisz na bezludnej wyspie :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości