Bezsennosc cd...

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez yarad » czwartek, 23 lut 2006, 02:38

noc jest cudowna, zwlaszcza jak sie ma dobrych sasiadow... otoz moim np. sa w dosc podeszlym wieku i niestety, choc dla mnie stety, bardzo slabo slysza... to mili ludzie, ale dzieki ich dolegliwosci moge spokojnie nocami "brzekolic" na gitarze...
yarad
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): wtorek, 21 lut 2006, 18:49

Postprzez qrczak » czwartek, 23 lut 2006, 03:03

Chyba czas się jakoś wkomponować w krzesło. :(
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 23 lut 2006, 16:56

Ostatnio mogłabym cały czas spać, spać, spać... :?

RaCiK napisał(a):Kołysanka na specjalne życzenie Zainteresowanej, aby smacznie spała i nie meczyła jej bezsenność, ot co :wink:

Perfect - Kołysanka dla nieznajomej :P
"Gdy nie bawi cię już
Świat zabawek mechanicznych
Kiedy dręczy cię ból nie fizyczny
Zamiast słuchać bzdur głupich
Telefonicznych wróżek zza siedmiu mórz
Spytaj siebie czego pragniesz
Dlaczego kłamiesz, że miałaś wszystko
Gdy udając że śpisz
W głowie tropisz bajki z gazet
Kiedy nie chcesz już śnić
Cudzych marzeń
Bosa do mnie przyjdź
I od progu bezwstydnie powiedz mi
Czego chcesz
Słuchaj jak dwa serca biją
Co ludzie myślą - to nieistotne

Kochaj mnie
Kochaj mnie
Kochaj mnie nieprzytomnie
Jak zapalniczka płomień
Jak sucha studnia wodę
Kochaj mnie namiętnie tak
Jakby świat się skończyć miał

Swoje miejsce znajdź
I nie pytaj czy taki układ ma jakiś sens
Słuchaj co twe ciało mówi
W miłosnej studni już nie utoniesz

Kochaj mnie
Kochaj mnie
Kochaj mnie nieprzytomnie
Jak zapalniczka płomień
Jak sucha studnia wodę
Kochaj mnie
Kochaj mnie
Kochaj mnie nieprzytomnie
Jak księżyc w oknie śmiej się i płacz
Na linie nad przepaścią tańcz
Aż w jedną krótką chwilę
Pojmiesz po co żyjesz "

Dzięki, od razu zaliczyłam odlot... :D
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » czwartek, 23 lut 2006, 17:32

o nie!~zrobiłam sobie drzemke, a spałam z 4h [smilie=weep.gif] , no to w nocy, ksiażke sobie poczytam.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Adit » czwartek, 23 lut 2006, 18:56

chcialabym pocierpiec troszke na bezsennosc.. ostatnio za dlugo za czesto spie.. ;/
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » sobota, 25 lut 2006, 10:00

Nieprzytomna :roll:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » sobota, 25 lut 2006, 11:24

ZAINTERESOWANA napisał(a):Nieprzytomna :roll:
hehe, to tak jak ja, może kawa pomoże?! No to szuram po kawusie.. :mg:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez agentWomen » sobota, 25 lut 2006, 11:53

kamila napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):Nieprzytomna :roll:
hehe, to tak jak ja, może kawa pomoże?! No to szuram po kawusie.. :mg:

To chyba taki dzień...
~Ja podobnie
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Mafi » poniedziałek, 27 lut 2006, 01:35

Sobie nie śpię, bo Chuck Norris zabił wszystkie owieczki... z półobrotu :lol: :lol: <- tekst zapożyczony od McCool'a :lol: :lol: wymiękłam ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez McCool » poniedziałek, 27 lut 2006, 01:58

Mafi napisał(a):Sobie nie śpię, bo Chuck Norris zabił wszystkie owieczki... z półobrotu :lol: :lol: <- tekst zapożyczony od McCool'a :lol: :lol: wymiękłam ;p

sie nie śmiej, bo Ciebie Chuck też dopadnie :twisted: :lol:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez yennefer » wtorek, 28 lut 2006, 13:51

[beep] zawsze jak mam na 8, mimo ze probuje polozyc sie wczesniej, to za cholere nie moge zasnac, potem wychodzi na to, ze spie tylko 3 godziny, bo udaje mi sie zasnac dopiero po 3... yhh ten nalog siedzenia po nocach :?
no ale jutro moge odsypiac :D :hyhy:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości