.... chipsy, wino, ciastka, rozmowa ..... takie pożegnalne spotkanko. Trudno było się na nie zgadać, bo każdy miał 'ale' ... jednak w końcu się udało

kamila napisał(a):kulA napisał(a):wyglada na to ze pozegnalnie wyladuje w latarni
, nie powiem fajne pożegnanie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości