Ulubieni bohaterowie bajek

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez barmaid » wtorek, 8 maja 2007, 18:15

Eeee tam...poprostu się nie wczuwasz....ja muszę bo po każdej bajce jestem odpytywana :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Agunia » wtorek, 8 maja 2007, 18:18

barmaid napisał(a):Eeee tam...poprostu się nie wczuwasz....ja muszę bo po każdej bajce jestem odpytywana :)

no w tę bajkę/program, jakos nie mogę się wczuć, a pni pająkowej nie lubię, bo jest brzydko zrobiona, jakaś taka dziwna ta grafika....
dobrze, że mojemu rodzeństwu już minął etap odpytywania :)
chociaż w sumie czasem mam ochotę zajrzeć w porze dobranocki do którejś z moich dziedziatych kuzynek, żeby tak z maluchami pooglądać, poczytać im na dobranoc ;)
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez telka_es » wtorek, 8 maja 2007, 18:23

barmaid napisał(a):W poniedziałki : Pani Pająkowa
we wtorki : Muminki
w środy :Bracia Koala
w czwartki :Babcia Rózia i Gryzelka
w piątki : Smurfy
w soboty :Disney przedstawia
w niedziele : Gumisie...

A po godzinach mama oglada Strusia Pędziwiatra mig mig wizuuuummm :lol:



z tego co pamiętam zawsze w soboty i w niedziele były nalepsze bajki :wink:

chociaż obecnie piątek też niczego sobie :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości