ZIMA

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez moPar » środa, 31 sty 2007, 15:15

spadl deszcz dla odmiany i tyle zimy smy widzieli hehe za rok bedzie lato na calego przy tych zmianach klimatu :d
moPar
Rozgrzewa się
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 31 sty 2007, 14:34

Postprzez Hynes » środa, 31 sty 2007, 15:23

najbardziej denerwuje jak jest ta chlapa po sniegu ehHh.... a teraz prosze deszczyk pada co jest z toba pogoda
Hynes
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 30 sty 2007, 12:00
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez moPar » środa, 31 sty 2007, 15:26

Hynes napisał(a):najbardziej denerwuje jak jest ta chlapa po sniegu ehHh.... a teraz prosze deszczyk pada co jest z toba pogoda


Lepiej zeby padalo niz mialy zaspy sniegowe zalegac na ulicach :D
moPar
Rozgrzewa się
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 31 sty 2007, 14:34

Postprzez Syriusz » czwartek, 1 lut 2007, 23:13

Już jest po zimie!
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez Alien » niedziela, 4 lut 2007, 09:35

Tak.... w tym roku juz jest zdecydowanie po zimie. Gdzie te czasy kiedy molo wygladało jak pałac Królowej Śniegu....
Avatar użytkownika
Alien
Coś tam napisał
 
Posty: 57
Dołączył(a): piątek, 2 lut 2007, 20:25
Lokalizacja: Kabina nr 8

Postprzez mała_maupka » poniedziałek, 5 lut 2007, 10:11

Zimie już podziekuję. Nie lubię jak marzną mi stopy i dupsko
mała_maupka
Rozgrzewa się
 
Posty: 24
Dołączył(a): niedziela, 4 lut 2007, 12:49

Postprzez barmaid » wtorek, 6 lut 2007, 08:15

:x i tyle..... Sypie jak z poduszki. :x
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez m@rta » wtorek, 6 lut 2007, 08:16

no i znów pieknie sypie :jupi: mam tylko nadzieje,że zostanie dluzej snieg niz dwa dni :>
to co, kto rusza popoludniu na sanki :lol:
Avatar użytkownika
m@rta
Bywalec
 
Posty: 43
Dołączył(a): piątek, 5 sty 2007, 17:56

Postprzez barmaid » wtorek, 6 lut 2007, 08:22

Już tak nie jupi, jupi. Się tak nie ciesz ;p :cry: Mi zima akurat w tym roku nie potrzebna.
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez pan_od_muzyki » wtorek, 6 lut 2007, 08:27

piknie! jasno w nocy bydzie! [smilie=bounce.gif] :P
Avatar użytkownika
pan_od_muzyki
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sty 2007, 09:35
Lokalizacja: stąd

Postprzez kamila » wtorek, 6 lut 2007, 10:30

barmaid napisał(a): :x i tyle..... Sypie jak z poduszki. :x
wyluzuj, zajaraj :P
m@rta napisał(a):to co, kto rusza popoludniu na sanki :lol:
dzwoń do ludzi z ośrodka i jaaazda [smilie=santa.gif]
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Tutmosis » wtorek, 6 lut 2007, 10:41

Po południu może być za późno na sanki.
Tutmosis
Coś tam napisał
 
Posty: 64
Dołączył(a): wtorek, 6 lut 2007, 10:38

Postprzez EwkaNOE » środa, 7 lut 2007, 02:05

zima jest przygnębiająca
Avatar użytkownika
EwkaNOE
Rozgrzewa się
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 20 gru 2006, 19:23
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości