za późno.. mysle, ze jestes juz "rozpracowana"
(chociaz nie koniecznie- nie mial ostatnio gipsu na nogach
) 
Tisaja napisał(a):Eonica.. poznałam ostatnio "metody inwigilacji WZT"![]()
za późno.. mysle, ze jestes juz "rozpracowana"(chociaz nie koniecznie- nie mial ostatnio gipsu na nogach
)

Eonica napisał(a):Tisaja napisał(a):Eonica.. poznałam ostatnio "metody inwigilacji WZT"![]()
za późno.. mysle, ze jestes juz "rozpracowana"(chociaz nie koniecznie- nie mial ostatnio gipsu na nogach
)
Rety... zaczynam się bać![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 13 gości