kamila napisał(a):tak i współczuje jeśli ktoś tego doznał, doznaje, bo traci lata na poznawanie "świata"atram napisał(a):Czy bycie z kimś latami jesli nie czuło się i nie czuje tych "motylków" to tylko przyzwyczajenie?
w rzeczy samej - odpowiedź brzmi TAK
mam coś takiego za sobą - nie jest łatwo samemu przed sobę przyznać się do braku takich motylków... ale przez to kradnie się własny czas... zresztą atram, nikt nie zna mojego zdania na ten temat tak dobrze jak Ty 
