Kołobrzeg jest miastem z najgorszym i najdrozszym jedzeniem

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez astic » środa, 20 wrz 2006, 10:33

Fakt wizualnie wygląda kiepsko ale warto sie przełamać
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez fern » środa, 20 wrz 2006, 16:11

Rozmawiacie o Green Wayu, a mnie akurat marzy sie Sfinx w Kolobrzegu. Oni maja mistrzowskie zarcie :D
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez myśliwiec » środa, 20 wrz 2006, 16:26

a ja bym tam nic nie zjadla ;) kolega pracowal i opowiadal co robie z resztkami po gosciach... szarme :)
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez astic » środa, 20 wrz 2006, 17:29

ziomuś napisał(a):Ja osobiści mogę polecic tylko kilka fajnych miejsc, gdzie można dobrze zjeść w Kołobrzegu. Moim zdaniem np w SAXOFONIE albo resteuracja PERGOLA nad morzem o i GALEON...


Pizza w saxofonie jest beznadziejna :?
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez astic » środa, 20 wrz 2006, 17:34

WZT napisał(a):
astic napisał(a):
ziomuś napisał(a):Ja osobiści mogę polecic tylko kilka fajnych miejsc, gdzie można dobrze zjeść w Kołobrzegu. Moim zdaniem np w SAXOFONIE albo resteuracja PERGOLA nad morzem o i GALEON...


Pizza w saxofonie jest beznadziejna :?


najgorsza pizza jest pod Flamenco- jak tam ostnio bylem to nawet nie dostalem talerzy tylko platikowy duzy talerz i zero sosu...masakra...


Tam pizzy nie jadłem za to mają wyśmienite dania z grila karówka i stek maksykański plus sosiki tu akurat narzekać nie moge :)
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 20 wrz 2006, 18:13

NataliaW napisał(a):W Agnieszce nic bym nie zjadła. [smilie=sick.gif]

Nawet jeśli by mieli super jedzenie to widok tego lokalu odbiera mi wszelki apetyt.


chyba warto sie przelamac bo naprawde dobre jedzonko tam jest :) czesto tato bierze stamtad pierogi na wynos... :roll:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Martius » środa, 20 wrz 2006, 19:02

i tak daleko nam do innych miast
jak pizza to tylko w zakopanym
- 20 na dworze a tu taka prosto z pieca , a jak smakuje mniammmm 8)

a co do naszego miasta to w budkach kolo dworca pkp (szczegolnie jednej ) sa wysmienite zapiekanki i hamburgery (nie interesuje mnie to czy zdrowe czy nie ale sa dobre )
pizza - chyba tylko bella italia jest godna uwagi , w river nie jadlem wiec nie wiem 8)
kababy w tym miescie sa smieszne - szczegolnie reklamy orginalny kebab !!! ciekawe co tam takiego orginalnego , nawet mieso nie to .
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Martius » środa, 20 wrz 2006, 19:46

:twisted:
ale najtrudniej w tym miescie kupic dobre spagetti
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Konsul » środa, 20 wrz 2006, 20:56

ziomuś napisał(a):A pamietacie taka Pizzerie na przeciw ratusza kideys, poidawali tam pizze w kaalkach ale na takim bardzo grubym ciescie....

Arkadia, była, jest i będzie...mam nadzieję :)
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 12 gości