ZBLIŻENIA-Sebastian Karpiniuk-pełna kultura

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Vin » poniedziałek, 4 wrz 2006, 22:06

report napisał(a):
Vin napisał(a):report nie masz pomyslu na program?
moze krotki urlop ?
ile razy ta sama osoba ?


dobra - moze coż z życia patyczków ?


to twoj program
i ty masz miec pomysly
wiec wymysl cos
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez BLAaa » poniedziałek, 4 wrz 2006, 22:34

report napisał(a):niebawem kolejne Zbliżenia z panem posłem -


Daj Panie Boże, bo mam nadzieje, że nie będzie blokady na Zbliżenia.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Nemezis-kg » poniedziałek, 4 wrz 2006, 22:57

Ostra jazda?
Nemezis-kg
Dyskutant
 
Posty: 150
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 13:02
Lokalizacja: zza styksu

Postprzez monika n-k » wtorek, 5 wrz 2006, 17:03

report napisał(a):niebawem kolejne Zbliżenia z panem posłem -


No .no .Brawo za odwage Panie J.B .własnie oglądałam .No no .Takiej odwagi bym sie po Panu nie spodziewała.No no :D
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez report » wtorek, 5 wrz 2006, 17:03

właśnie poleciało - kto nie widział zapraszam na powtórki - no ostro, ostro... ciekawym co na to władza... ?
report
 

Postprzez monika n-k » wtorek, 5 wrz 2006, 17:07

report napisał(a):właśnie poleciało - kto nie widział zapraszam na powtórki - no ostro, ostro... ciekawym co na to władza... ?


Haha .Zablokują .Jak nic zablokują.
A reporter jak nic na "kuroniówke" ....
....albo na bulwar
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez Vin » wtorek, 5 wrz 2006, 17:22

o ktorej powtorka ?
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez abyss » wtorek, 5 wrz 2006, 17:46

Zdumiewające, dorosły mężczyzna , doktor opowiada takie głodne kawałki tuż przed wyborami, ba leci na skargę do posła, którego opcję wychwalał. :lol:

Wiesz co myślę Report, taki doktor to tak jak niby dentysta w śrdniowieczu czyli kowal.
Avatar użytkownika
abyss
Mistrz klawiatury
 
Posty: 325
Dołączył(a): czwartek, 3 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: z samej góry

Postprzez Vin » wtorek, 5 wrz 2006, 17:51

no o ktorej jest powtorkaaaaaaaaaa ?
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Nemezis-kg » wtorek, 5 wrz 2006, 17:52

O kurczę! nie widziałem./..właśnie , kiedy powtórka????
Nemezis-kg
Dyskutant
 
Posty: 150
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 13:02
Lokalizacja: zza styksu

Postprzez Vin » wtorek, 5 wrz 2006, 17:53

nie ma od kogo sie dowiedziec noooooooo
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Nemezis-kg » wtorek, 5 wrz 2006, 17:57

U źródła :-)
Nemezis-kg
Dyskutant
 
Posty: 150
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 13:02
Lokalizacja: zza styksu

Postprzez report » wtorek, 5 wrz 2006, 18:29

jak myslicie czy pan poseł zostanie podany przed majestat sądu za pomówienia, czy może mówił prawdę i zapadnie długie przygnębiające milczenie ... ja obstawiam milczenie... no ewentualnie konferencja prasowa i odpowiedź w płatnych audycjach - żadnej debaty, żadnej polemiki... no i jeszcze jeden środek popularny w naszym mieście - ale o tym przy okazji...
report
 

Postprzez Konsul » wtorek, 5 wrz 2006, 18:41

Proszę o jakiś skrypt programu, nie każdego stać na jedną z najdrożsych kablówek w kraju. No ja osobiście nie mam zasięgu, ale i tak wolę cyfrowy Polsat, tańszy i więcej programów :D .
Ale do rzeczy, skrypcik poproszę.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości