yennefer napisał(a):to co, jakby padało, robimy zlot w Anti?
jeśli bedzie padało to też jestem za anti
(zawsze można pograć w bilarda
)
ehmm.. i obiecuje:
-nie zbić żadnego pokalu
-nie wylać browara na bilard
-i nie gryźć
(krótko mówiąc postaram się być grzeczna
ale to postaram 


