pastor napisał(a):kamila napisał(a):OOooopastor napisał(a):zrobie kanapsony![]()
![]()
{hehehe}.
zapomnij![]()
no chyba ze ladnie poprosisz
![]()
![]()
one sa dla mnie

Karol napisał(a):Nie no Wojtkowi nadal odmowic nie umiem wiec sie pojawie zapewnetak zeby posluchac Andzelaaaa
![]()
![]()
![]()
Siekierka bedzie w "menu" a pozatym wieczor spedzamy przy kielbaskach i ?
Flo napisał(a):Karol napisał(a):Nie no Wojtkowi nadal odmowic nie umiem wiec sie pojawie zapewnetak zeby posluchac Andzelaaaa
![]()
![]()
![]()
Siekierka bedzie w "menu" a pozatym wieczor spedzamy przy kielbaskach i ?
i lodka
Andzelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości