Przejdź do zawartości
przez kurczaczek » poniedziałek, 9 maja 2005, 20:43
przez Bruno » poniedziałek, 9 maja 2005, 20:44
kurczaczek napisał(a):Baltazar Gąbka, kuszę
przez Baltazar Gąbka » poniedziałek, 9 maja 2005, 20:45
przez Bruno » poniedziałek, 9 maja 2005, 20:46
Baltazar Gąbka napisał(a):to kiedy mamy przyjsc? Troche na baltycka daleko
przez kurczaczek » poniedziałek, 9 maja 2005, 20:48
przez kamila » poniedziałek, 9 maja 2005, 20:50
kurczaczek napisał(a):wpadajta kiedy chceta, przyjme Was z otwartymi rękoma
przez Baltazar Gąbka » poniedziałek, 9 maja 2005, 20:51
przez kurczaczek » poniedziałek, 9 maja 2005, 20:54
przez Baltazar Gąbka » poniedziałek, 9 maja 2005, 20:55
przez Bruno » poniedziałek, 9 maja 2005, 20:56
Baltazar Gąbka napisał(a):laski, kobity, brzydale kiedy odwiedzamy KFC?
przez kamila » poniedziałek, 9 maja 2005, 20:57
przez Baltazar Gąbka » poniedziałek, 9 maja 2005, 20:58
kamila napisał(a):Baltazar Gąbka napisał(a):laski, kobity, brzydale kiedy odwiedzamy KFC? Kiedy będziem mieć czas odezwiemy się
przez Bruno » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:00
Baltazar Gąbka napisał(a):z babami tak zawsze
przez Baltazar Gąbka » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:01
Bruno napisał(a):Baltazar Gąbka napisał(a):z babami tak zawsze A co, nie wiedziales??
przez kamila » poniedziałek, 9 maja 2005, 21:02
Powrót do :: hydepark
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości