EEEE....tam elita.....nie ważne jest jaki masz status...ważne jakim jest się człowiekiem....Jurasek nazwie Ciebie elita....

NataliaW napisał(a):pastor napisał(a):Sylwia napisał(a):TISAJA, bardzo ładne zdjęcie
ano, powiem to samo![]()
![]()
i ja także.....![]()
![]()
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości