imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olcia » wtorek, 13 wrz 2005, 21:08

ZAINTERESOWANA napisał(a):Masz nową "mamusię"... :lol: :lol: :lol:


bosz.. mamusie też? :shock: :lol:
tak : o tacie sie dowiedziałam rano, brata mam już pół roku, wujka też sie dorobiłam :D
może i spotkam tu bacie :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Kalynka » środa, 14 wrz 2005, 09:04

Dzis wraca do mnie na 11 dni moje Najukochansze Serduszko, bedziemy imprezowac w wyrze. :oops: :oops: :oops:
Avatar użytkownika
Kalynka
Ważniak
 
Posty: 204
Dołączył(a): sobota, 4 paź 2003, 17:03
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » środa, 14 wrz 2005, 20:59

Kalynka napisał(a):Dzis wraca do mnie na 11 dni moje Najukochansze Serduszko, bedziemy imprezowac w wyrze. :oops: :oops: :oops:

Wow :shock: :wow:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MarcinR » środa, 14 wrz 2005, 21:01

sciagnelem kawal dobrej muzyki i delektuje sie dzwiekiem przestrzennym :) :P
czyli impreza przy kompie .
MarcinR
 

Postprzez Suzy » czwartek, 15 wrz 2005, 16:39

... no cóż... dziś urocza domówka ... :oops:

... a jutro ? ... "... a jutro - gram na gramofonie... " czyli Poznań turystycznie :drunk: strzeżcie się miejscowi... banda pijanych kobiet żądnych wrażeń opanuje to miasto :lol:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 15 wrz 2005, 18:12

slonkokg napisał(a):Ide na piwsko. Napije sie po babsku w towarzystwie mężczyzny :twisted: A niech mnie prowadzi :lol:

Wypij również i moje zdrowie... :beer: :mg:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Peny » czwartek, 15 wrz 2005, 20:45

NataliaW napisał(a):Kolejna impreza w łóżku z poduszką..... :cry: spaaaać.... :oops:

Ale w pazdzierniku sobie to odbije..... :wink:

do zestawu dolaczysz ciekawa ksiazeczke :twisted: :twisted: :twisted:

Dzis wieczor w domku, z Kubusiem.. zaraz poprzytulam sie do Jasia i obudze sie rano z usmiechem na twarzy.
Milego dnia :) :D
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez ZAINTERESOWANA » piątek, 16 wrz 2005, 07:15

slonkokg napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):
slonkokg napisał(a):Ide na piwsko. Napije sie po babsku w towarzystwie mężczyzny :twisted: A niech mnie prowadzi :lol:

Wypij również i moje zdrowie... :beer: :mg:


Wypiłam wypiłam ;)
Troche nie było po mojej myśli, w jednej kwestii, ale nic to :) Z moim mężem zawsze jest zabawnie :)

Super, na pewno się przyda.
Zaś dzisiaj mam zamiar bawić się w gronie przyjaciół w domciu i na świeżym powietrzu przy zapachu kiełbasek :lol: :D
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » piątek, 16 wrz 2005, 11:14

wczoraj razem z kurczaczkiem, marcinem i dziabongiem urzedowalismy w saksofonie a pozniej w ubocie, dzialo sie oj dzialo
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości