Mafi napisał(a):Colberg napisał(a):karolina> Jakbym Ciebie nie znał - to bym nie poznał
To samo pomyślałam. Jakbym nie znała, to bym nie poznała...
kamila napisał(a):dobrze ci w bordowym
dzieki 
Agunia napisał(a): i z zarostem
telka_es napisał(a):Michałku a ja Cie znam hehehe
I kto by pomyślał.........
![]()
pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości