tak wlasnie myslalem, ze z reki 
kamila napisał(a):Aguś, ja czekam.. Ty wiesz na co. Michał, w ciemnych też bardzo ładnie

cichy napisał(a):juz mam owlosiona twarz...jak potwor jakis![]()
- na twarzy of course
WZT napisał(a):no to teraz ponzam ciebie wszedzie![]()

kurczaczek napisał(a):kamila napisał(a):Aguś, ja czekam.. Ty wiesz na co. Michał, w ciemnych też bardzo ładnie
Wiem, wiem...
Jak tylko się dowiem kiedy, co i jak - dam znać
I dziękuję

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości