1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » wtorek, 12 kwi 2005, 21:32

roddman napisał(a):ehh wspolczesne kobiety o takie rzeczy to facet musi dbac a czy cos by sie stalo jakby kobieta tez nosila w torebce ta paczuszke :lol: :lol:


jasssne tzn ze z kazdej szkoly wylatywalbym z hukiem :lol: :lol:




ja mówiłam o gumkach do włosów!! jestes zzzzz..... masz długie kudły które cię niby denerwuja bo do oczu włażą i nie dają sie obłaskawic! więc tobie by sie przydały gumki!

ja mam długie włosy ale mi z nimi dobrze ....

(ciekawe jaki błyskotliwy komentarz padnie ... :lol: )


co do wina to to byłoby oficjalne wręczenie prezentu na forum całej szkoły .... heheh .... a w sumie .... to juz problem 2f ... może byc wino! tylko że .... hmmmm .... 26 win .... każde za 5 zł .... WINO ZA 5 ZŁ? hmmmm ....
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kamila » wtorek, 12 kwi 2005, 21:36

wina? :dontgetit:
Ej, ja pytam serio! :) To nie lada wyczyn zadowolić maturzystów :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez roddman » wtorek, 12 kwi 2005, 21:37

Olga napisał(a):
roddman napisał(a):ehh wspolczesne kobiety o takie rzeczy to facet musi dbac a czy cos by sie stalo jakby kobieta tez nosila w torebce ta paczuszke :lol: :lol:


jasssne tzn ze z kazdej szkoly wylatywalbym z hukiem :lol: :lol:




ja mówiłam o gumkach do włosów!! jestes zzzzz..... masz długie kudły które cię niby denerwuja bo do oczu włażą i nie dają sie obłaskawic! więc tobie by sie przydały gumki!

ja mam długie włosy ale mi z nimi dobrze ....

(ciekawe jaki błyskotliwy komentarz padnie ... :lol: )


co do wina to to byłoby oficjalne wręczenie prezentu na forum całej szkoły .... heheh .... a w sumie .... to juz problem 2f ... może byc wino! tylko że .... hmmmm .... 26 win .... każde za 5 zł .... WINO ZA 5 ZŁ? hmmmm ....


ehhh nie bede sie z Toba spieral. Po drugie nie mam sily na na napisanie blyskotliwego komenta bo to nawet nie jest dla mnie tak wielki problem ale ta prowokacja tak mnie powalila ze pojde sobie pod prysznic. Oczywiscie sam i znowu nie ma kto mi pleckow umyc ale to male piwo :wink:

jesli ja jestem zzzzzz to Ty jestes zzzzzz^2 :spoko:

uczennica przerosla mistrza i to juz dawno :lol:
Avatar użytkownika
roddman
Rozgrzewa się
 
Posty: 16
Dołączył(a): piątek, 26 wrz 2003, 13:56
Lokalizacja: 52.19' N 21.08' E

Postprzez Olga » wtorek, 12 kwi 2005, 21:39

kamila napisał(a):wina? :dontgetit:
Ej, ja pytam serio! :) To nie lada wyczyn zadowolić maturzystów :P



no wiem ... moja klasa jest bardzo wybredna i praktycznie nigdy nie podejmowaliśmy decyzji jednogłośnie .... ciężki przypadek .... ale postaram się jutro zebrać zamówinie a wy sobie wybierzecie .... :D ...... a tak na prawdę liczy się sam gest a nie rodzaj prezentu! miła tradycja ... wzruszająca :cry:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kamila » wtorek, 12 kwi 2005, 21:39

:ot:

:)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olga » wtorek, 12 kwi 2005, 21:44

roddman napisał(a):ehhh nie bede sie z Toba spieral. Po drugie nie mam sily na na napisanie blyskotliwego komenta bo to nawet nie jest dla mnie tak wielki problem ale ta prowokacja tak mnie powalila ze pojde sobie pod prysznic. Oczywiscie sam i znowu nie ma kto mi pleckow umyc ale to male piwo :wink:

jesli ja jestem zzzzzz to Ty jestes zzzzzz^2 :spoko:

uczennica przerosla mistrza i to juz dawno :lol:


oooooooooooo .......... taaaaak .............. szkoda że cię w gimnazjum nie nagrywałam :lol:
(i w liceum póki miałam okazję - taki okaz po Koperniku grasował a ja nie skorzystałam z mozliwości uwiecznienia jego ... potoku słów :D )

nie wiem czy przerosłam mistrza ale podczas tych godzin rozmów się naczytałam i jakoś mi tak w krew weszło :lol: .... niezłe z ciebie ziółko .... niby taki aniołek ..... :lol:



ale szszszaaaaaaaaaa ..... bo to odbiega od rozmów o Koperniku ..... to są prywatne porachunki :)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez RaCiK » wtorek, 12 kwi 2005, 21:50

Jeśli chodzi o prezenty dla maturzystów to ... po prostu jakaś niespodzianka(drobiazg), która będzie miłym wspomnieniem... a zresztą Wy i tak wiecie najlepiej...
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Olga » wtorek, 12 kwi 2005, 21:52

Peny napisał(a):dziwne.. ja nawet nie wiem jak wyglada 2 e... :|



no własnie :| ............. aż wstyd się przyznac ale kojarzę sobie trylko 2a i 2d ..... :)
o pierwszych klasach juz nie wspomnę .... :oops:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 12 kwi 2005, 22:02

Olga napisał(a):
Peny napisał(a):dziwne.. ja nawet nie wiem jak wyglada 2 e... :|



no własnie :| ............. aż wstyd się przyznac ale kojarzę sobie trylko 2a i 2d ..... :)
o pierwszych klasach juz nie wspomnę .... :oops:



:jupi: ktos nas kojarzy :brawo:
co nie zmienia faktu, ze nadal nie wiemy co dac maturzystom :dontgetit: :niepewny:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Olga » wtorek, 12 kwi 2005, 22:10

redlovebloodgirl napisał(a):
Olga napisał(a):
no własnie :| ............. aż wstyd się przyznac ale kojarzę sobie trylko 2a i 2d ..... :)
o pierwszych klasach juz nie wspomnę .... :oops:



:jupi: ktos nas kojarzy :brawo:




a to aż takie dziwne? :lol: .... to jakiś wyczyn widzę .... :D

ehhh ... rzucacie się w oczy :P
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Rymek_Hunter » wtorek, 12 kwi 2005, 22:51

redlovebloodgirl napisał(a):
Olga napisał(a):
Peny napisał(a):dziwne.. ja nawet nie wiem jak wyglada 2 e... :|



no własnie :| ............. aż wstyd się przyznac ale kojarzę sobie trylko 2a i 2d ..... :)
o pierwszych klasach juz nie wspomnę .... :oops:



:jupi: ktos nas kojarzy :brawo:
co nie zmienia faktu, ze nadal nie wiemy co dac maturzystom :dontgetit: :niepewny:

mi paczkę Lucky Strików :P hehe a na poważnie: długopis, krędkę, gumkę, coś na ząb i na zapite :) hehe
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Adit » środa, 13 kwi 2005, 10:11

RaCiK napisał(a):Jeśli chodzi o prezenty dla maturzystów to ... po prostu jakaś niespodzianka(drobiazg), która będzie miłym wspomnieniem... a zresztą Wy i tak wiecie najlepiej...

taaa...chcesz lizaka? to ja Ci kupie.. :D
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » środa, 13 kwi 2005, 10:35

RaCiK napisał(a):Jeśli chodzi o prezenty dla maturzystów to ... po prostu jakaś niespodzianka(drobiazg), która będzie miłym wspomnieniem...


Kinder niespodziankę i różowy długopis, mogą być? :>
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Olga » środa, 13 kwi 2005, 11:14

faaaaaaaaajny dzień! :? moja klasa rządzi i wymiata! jakieś 10 osób przyszło, a później ta liczba zmalała do 4 ...... to najlepiej ukazuje jak moja klasa się kocha i wszyscy pragną ostatnie chwile spędzić razem :lol: ............ to budujące :P

jutro niby klasowy wypad ...... :lol: ...... chyba ze szkoły do domu!!
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Morland » środa, 13 kwi 2005, 11:31

Nie lubić [glow=green]niemiecki[/glow]. Nie lubić bardzo.
Ale na szczęście dzisiaj nie będzie mnie na lekcji.. i dobrze.. nie potrafię sklecić nawet paru sensownych zdań, a mam własnymi słowami opowiedzieć bajkę o Kopciuszku. Mhm.. :suchy:
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron