BLAaa napisał(a):W trumnie takich problemów nie będziesz miała![]()
![]()
![]()
mieć znów 20 lat.
Masz znowu 20 lat, ale w Polsce podnieśli granicę pełnoletności i wynosi ona 25 lat.
Chcę, żeby starsi Niemcy myśleli samodzielnie.

BLAaa napisał(a):W trumnie takich problemów nie będziesz miała![]()
![]()
![]()
mieć znów 20 lat.

a z nimi nie masz juz szans wygrac


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości