WZT napisał(a):Agunia napisał(a):WZT napisał(a):skads ja Ciebie kojaze.... ale skad?! hm.........
hmm.... nie wiem.... kiedyś chyba zostaliśmysobie przedstawieni, ale to było daaaawno temu
zjdecie kojaze twarz ale reszty nie.... moze jakis zlot.... ale ja tam wiekszosc ludzi pamietam.... hm....
ja na żadnym ze zlotów nigdy nie zawitałam, więc na pewno nie to





