Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez report » wtorek, 5 wrz 2006, 13:31

Tisaja napisał(a):report...
Ty lepiej spraw aby moje klątwy miotane od soboty nie weszły w zycie.. :lol: :wink:



no to decyduj bo własnie miotam na podręcznych wrogów
report
 

Postprzez Vin » wtorek, 5 wrz 2006, 13:32

chyba nie sa jasne
gdzie twoje zyczenie ?
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Tisaja » wtorek, 5 wrz 2006, 13:34

report napisał(a):
Tisaja napisał(a):report...
Ty lepiej spraw aby moje klątwy miotane od soboty nie weszły w zycie.. :lol: :wink:



no to decyduj bo własnie miotam na podręcznych wrogów


No ja zamiotałam.. ale az tak zła nie jeeestem.. :aniolek:
Wiec Ty je wyłapuj, wyłapuj... i chowaj na lepsza okazję :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez report » wtorek, 5 wrz 2006, 13:48

Tisaja napisał(a):
report napisał(a):
Tisaja napisał(a):report...
Ty lepiej spraw aby moje klątwy miotane od soboty nie weszły w zycie.. :lol: :wink:



no to decyduj bo własnie miotam na podręcznych wrogów


No ja zamiotałam.. ale az tak zła nie jeeestem.. :aniolek:
Wiec Ty je wyłapuj, wyłapuj... i chowaj na lepsza okazję :lol:


właśnie z okazji klątw umówiłem się z byłym wrogiem na wódkę -
report
 

Postprzez report » piątek, 8 wrz 2006, 15:58

NataliaW napisał(a):Jak na razie wszytko działa. To może dziś jakieś przyziemne życzenie.

Aby do 14 nikt nie zdecydował sie na przazdzke skotem... :P ;)


jest cudnie - wszystkim pp włomotałem i idę na spacer
report
 

Postprzez kamila » środa, 4 paź 2006, 21:03

wyrozumiałości, dla kogoś.. :prosze:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report » piątek, 6 paź 2006, 21:38

kamila napisał(a):wyrozumiałości, dla kogoś.. :prosze:

kama to chyba już załatwione - !?

ja liczę na spokos wekend - dzisiaj skatowałem kolesia który skatował mnie wczesniej - jak to w przyrodzie - uff, meczące to wszystko
report
 

Postprzez new » piątek, 6 paź 2006, 21:43

żeby jutro pogoda była
new
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 21:34

Postprzez report » poniedziałek, 9 paź 2006, 15:37

new napisał(a):żeby jutro pogoda była


cały tydzień - gwarantowany
report
 

Postprzez kamila » poniedziałek, 9 paź 2006, 21:04

report napisał(a):
new napisał(a):żeby jutro pogoda była
cały tydzień - gwarantowany
repciu, czyli śmiało mogę się wyłożyć na plaży i poopalać się topless? :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report » poniedziałek, 9 paź 2006, 21:34

kamila napisał(a):
report napisał(a):
new napisał(a):żeby jutro pogoda była
cały tydzień - gwarantowany
repciu, czyli śmiało mogę się wyłożyć na plaży i poopalać się topless? :)


dzisiaj mieliśmy łapanke na ostatnią opalającą się dziewczynę, ale bez rezultatu...
report
 

Postprzez report » czwartek, 12 paź 2006, 15:07

żadnych klątw ?
report
 

Postprzez Demurrer » czwartek, 12 paź 2006, 15:08

report napisał(a):żadnych klątw ?


tu mieszkają dobrzy ludzie
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez report » czwartek, 12 paź 2006, 17:19

Demurrer napisał(a):
report napisał(a):żadnych klątw ?


tu mieszkają dobrzy ludzie


do których zaliczasz sie także
report
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości