Btw: Lepiej dla Ciebie, żebym modem nie była.

MadziUlka napisał(a):Mafi napisał(a):Dzięki, też mi się podoba. Zawsze to jakaś forma dekonspiracji.
Martuś faktycznie fajny avatarek
ale wiedze że w prawym dolnym rogu
nawet Sath "odcisnął swój paluszek"

Sato napisał(a):Mafi napisał(a):(...)
Btw: Lepiej dla Ciebie, żebym modem nie była.
nie bedziesz... do tego trzeba spelnic dwa marunki... byc kolesiem moderatorow i roota, oraz pracowac w tkk

Sato napisał(a):to tylko moje spostrzezenie... sam jestes tu od dawna.. pamietasz kiedys admina "niezaleznego" od tkk? bo j a nie... no ale moze kiedys tego doczekamy

jak na razie zapowiada sie ze pozyje troche

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości