Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » piątek, 9 lut 2007, 13:32

Dzięki, też mi się podoba. Zawsze to jakaś forma dekonspiracji.

Btw: Lepiej dla Ciebie, żebym modem nie była. :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez j0shu4 » piątek, 9 lut 2007, 14:21

wszyscy sie interesuja
ale na milosc boska nie w tym temacie i dziale
masz juz tyle postow ze mozesz pisac wszedzie
jest dzial software jest dzial hardware itd
:)
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez umberto » sobota, 10 lut 2007, 08:03

chyba jeszcze nic wam o sobie nie powiem, za mało się znamy
umberto
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 07:48

Postprzez Koala » sobota, 10 lut 2007, 23:17

Mafi napisał(a):Dzięki, też mi się podoba. Zawsze to jakaś forma dekonspiracji.

Btw: Lepiej dla Ciebie, żebym modem nie była. :twisted:

to co moge sobie wpisac za to ostrzezenie ":P
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez MadziUlka » niedziela, 11 lut 2007, 10:43

Mafi napisał(a):Dzięki, też mi się podoba. Zawsze to jakaś forma dekonspiracji.


Martuś faktycznie fajny avatarek :)
ale wiedze że w prawym dolnym rogu
nawet Sath "odcisnął swój paluszek" ;)
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez McCool » niedziela, 11 lut 2007, 13:16

MadziUlka napisał(a):
Mafi napisał(a):Dzięki, też mi się podoba. Zawsze to jakaś forma dekonspiracji.


Martuś faktycznie fajny avatarek :)
ale wiedze że w prawym dolnym rogu
nawet Sath "odcisnął swój paluszek" ;)

No no... Fajne oko :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Sato » niedziela, 11 lut 2007, 23:36

Mafi napisał(a):(...)
Btw: Lepiej dla Ciebie, żebym modem nie była. :twisted:

nie bedziesz... do tego trzeba spelnic dwa marunki... byc kolesiem moderatorow i roota, oraz pracowac w tkk
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez Flo » niedziela, 11 lut 2007, 23:37

Sato napisał(a):
Mafi napisał(a):(...)
Btw: Lepiej dla Ciebie, żebym modem nie była. :twisted:

nie bedziesz... do tego trzeba spelnic dwa marunki... byc kolesiem moderatorow i roota, oraz pracowac w tkk


Sato skad tyle jadu? :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Sato » niedziela, 11 lut 2007, 23:42

to tylko moje spostrzezenie... sam jestes tu od dawna.. pamietasz kiedys admina "niezaleznego" od tkk? bo j a nie... no ale moze kiedys tego doczekamy
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez Flo » niedziela, 11 lut 2007, 23:47

Sato napisał(a):to tylko moje spostrzezenie... sam jestes tu od dawna.. pamietasz kiedys admina "niezaleznego" od tkk? bo j a nie... no ale moze kiedys tego doczekamy


mi to nie przeszkadza, sam mialem z nimi starcia ale jest looz

poza tym to nie temat na taki temat :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia__ » sobota, 10 mar 2007, 17:12

No to zeby nie bylo - jeszcze zyje ;) jak na razie zapowiada sie ze pozyje troche ;)
a to wersja z patrzeniem gdzies tam daleko...

Obrazek

Czyli na sciane w pokoju ewentualnie w tv ;)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości