z Marlejek trza trochę pokazać fotek, hi hi
. Będzie więcej czasu to wam pokaże 
Jak oni słodko wyglądają

Sylwia napisał(a):Kamila powinna dostac jakiegos bana za publikowanie zdjec ludzi bez ich wiedzy i zgody. Nie ostrzezenie, bana. Od razu bana!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości