Flo napisał(a):
za kolnierz nie wylewaja, szczegolnie Korwin-Mikke
Te jego glupie pomysly wkoncu musza skądś sie brac

KaucZ napisał(a):Vin napisał(a):Wklejam na prosbe pana z telefonem
i prosze nie zadawac mi zadnych pytan
bo nic na ten temat nie wiem , co jak kto i z kim i gdzie
http://img214.imageshack.us/img214/9341/672164546ej.jpg
oszczędziłabyś niektórym widoku tego pajaca... po co on chce tu swoje foto skoro i tak bana ma?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości